Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Za předpokladu, že na ukončení předmětu stačí jeden z těchto požadavků, co byste si nejspíš vybrali? - Anketa 12273

- Prezentaci, naprosto bez váhání
- Určitě prezentaci, hrozně mě baví stát před třídou a někoho poučovat. :D
- prezentaci bych volil jak poslední možnost. Asi raději tu zkoušku, bo k seminárce bych se těžko dokopával...
- Přesně jako Stndaa Katysek: V tom případě bych si přála aspoň zlomek Tvojí povahy. ;-)
- Prezentaci, pokud by to teda bylo něco aspoň trochu normálního a ne vyšší dívčí. Seminárka je moc na dlouho a zkouška taky záleží na předmětu, každopádně by to znamenalo zas nějaký testování, prezentace by měla být příjemná forma.
- Prezentaci, děláme je na vysoký skromný pořád. ;)
- *skoro
- Hezká anketa :-) Zrovna jsme se o tom ve škole včéra bavili :-D Já bych si vybral prezentaci. Sice nesnáším stát před třídou, ale zkoušku určitě né, to je hrozně těžký. A seminární práci taky ne, protože to ti učitelé furt vracejí, nechtějí ji uznat, kdežto prezentaci většinou uznají napoprvý :)
- Stopro prezentaci, protoze se vetsinou nechci uplne ztrapnit, dokopu se vcas k tomu, abych si ji pripravila a naucila. Seminarky na posledni chvili, i kdyz vysledek je vetsinou dobrej, ale za ten stres mi nestojej :D a zkouska to samy, prezentace mi vychazi nejlip.
- Já tu seminárku. Vyhovuje mi, když si můžu sama podrobně něco nastudovat a pěkně v klidu a s rozmyslem si to psát. Sama si určuji tempo a sama si určuji, co studuji - nemůže mě zaskočit žádná nečekaná otázka, jako u zkoušení. U prezentace zase přichází hrozná tréma, když mám mluvit před lidmi.
- Jako Hana, dá se říct. Kdykoliv jsem za celé studium dostala na výběr, zvolila jsem seminárku. Vždycky mi to dalo mnohem víc než ostatní formy. Každopádně prezentaci bych dala až jako posl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale