Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Zasáhla Vás nějaká historická událost ( událost, která se odehrála předtím, než jste se sami narodili) natolik, že jste kvůli ní urojili pár slz? - Anketa 12289

- Pochybuju
- a asi se to nepočítá nepřímo, že ne? např. film podle skutečné události
- Taky přemýšlím, jak to autorka myslela.. U filmů, například u Lidic, jsem brečela, ale že bych si pobrečela jen tak, že si na to vzpomenu, tak to ne.
- Kdo brečel u Titaniku? :D
- Určitě se film dá počítat, ale asi záleží na tom, co přesně vás rozesmutnilo. U toho Titanicu to byl nejsíš příběh Jack a Rose, který byl asi smyšlený, ale pokud jste brečeli kvůli všem těm obětem, tak se to počítat dá. Lidice by se počítat mohly.
- Krásná otázka, ale taky už řeším druhý den, zda mohu počítat událost, kterou znám z beletrie, z historických románů. Ale vlastně je to asi vždycky o příběhu konkrétních lidí, osudů a ty jsou smyšlené. Leda by to byl přímo životopisný román. Jen tak z učebnice dějepisu mě asi nic nedojalo. Ale když je to podané nějakou uměleckou formou, tak ano. Jen se musím zamyslet, aby to bylo něco, co se opravdu stalo. Reálný osud.
- Holocaust
- Tak naposledy třeba u tohohle článku : cs.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Siwiec ...
- Dvojčata

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale