Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro ženy - Které označení od opačného pohlaví vám nejvíce polichotí? - Anketa 12291

- :D tak na tohle si fakt nepotrpim, mozna to polechta ego, ale kdyz si predstavim, ze by mi takhle rekl cizi chlap.. no, to asi ne. Snad jedine ze bych to neslysela :D
- Zajímavá anketa. Ale slyšet, že o mně někdo mluví jako o "krasavici", tak to bych se asi spíš urazila, to slovo je strašně divné a mám takový pocit, že když ho někdo používá, tak takovým jízlivým způsobem. Kráska zní taky tak nějak zvláštně, asi je to pro mě něco nového, nemůžu si vzpomenout, že bych někoho slyšela takto o někom mluvit a příjemné by mi to nejspíš taky nebylo. A kočka..z těch tří je to určitě nejpřijatelnější, ale pořád by záleželo na tom, kdo by to řekl.
- Krasavice, jak říká 2, působí spíš jízlivě. Kočka se mi hnusí a kráska. to slovo je takové zvláštní. Nelíbí se mi ani jedno, ale za nejmenší zlo považuji krásku.
- Krasavice - to je jak z Mrazíka...
- Krasavice inteligentní! - schválně, ví někdo odkud ten výrok je??? :)
- Ta 4. možnost je trochu egocentrická, řekl bych. Předpokládám tedy, že ji bude volit jen velmi málo žen.
- Kočka zní tak nejpřirozenějc, krasavice na mě působí pejorativně a kráska trochu taky
- Hodně by záleželo na tom kdo a hlavně jakým způsobem by to vyslovil. Všechno by mi to mohlo jak polichotit, tak mě urazit. Pokud by to bylo míněno upřímně, tak nejvíc by mě polichotilo, kdyby ten muž přišel a řekl: "Jsem muž".
- picak: film to neznáte Handrmišku(nebo nák tak)
- No z těchto se mi nelíbí ani jedna, ale kráska je taková nejpřijatelnější. Kočka je hrozný a krasavice to je jak kdyby to dotyčný myslel ironicky. :D Ale to asi plyne z toho, že mi celý život taťka říká právě krasavice inteligentní. :D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale