Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Rozejdete se VE ZLÉM po dlouhém vztahu s milovanou ženou/ mužem, máte ale spoustu společných kamarádů. Jak se ve vztahu k nim budete po rozchodu chovat ( Pokud se vám to už stalo, hlasujte podle toho, jak jste se skutečně chovali) ? - Anketa 12294

- No nic takovýho se mi nestalo, ani moc společných přátel nemáme, tak si to neumím ani moc představit...
- Spolecny kamarady rada uvidim, nemam problem videt ani bejvalyho, ale pravda je, ze ve "zlym" to bere akorat on - dostal kopacky. Ale uz je to par let. A je pravda, ze jsme sice meli spolecny kamarady, ale spis tak, ze on me seznamil se svejma a ja s mejma, takze kazdymu zustali ty, co mu byli blizsi.
- Tušila jsem autora :-) Jinak já to beru tak, že i když máme společné kamarády, tak je to jako u saw. Vždycky to jsou původně jeho, nebo moji kamarádi, tudíž k sobě vždycky mají přirozeně blíž. Já bych to určitě zohlednila, bližším přátelům bývalého bych se spíš vyhýbala, ale to spíš z toho důvodu, abychom se zbytečně nepotkávali. Znám to ale spíš z opačné strany. Kamarád mě seznámil s (v té době již bývalou) přítelkyní a neuvěřitelně jsme si sedly. Nicméně oni dva se pak nějak rozhádali, ale já jsem zůstala s oběma v kamarádském vztahu a rozhodně se na základě toho nikdo z nich nezačal ode mě distancovat.
- Nerozcházím se ve zlém :)
- Jako korytáček :-)
- Hele vy dva :-) já bych na to mohla říct, že se nerozcházím vůbec ;-)
- 6. To ses nikdy s nikým nerozešla?
- Ne... Pokud teda nepočítám to, že s jedním klukem nás velmi brzy přestalo scházení bavit, takže jsme si pak prostě už nenapsali. Ale to ani nebyl vztah, jen pár rande.
- 8. Aha. Jak to? to jsi neměla žádný vztah? Já už mám rozchodů dost. I když se nerozcházím ve zlém, je to náročné. Příští láska bude na celý život. :-)
- Tak dlouho dobu jsem skutečně žádný neměla... Mohla bych se to snažit svést na spoustu různých faktorů :-) Ale současný vztah si udržuju už dlou

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale