Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12854 anket
Vytrženo z diskuze: H, C, Na, W, Pb, As, Sb - ne, netřesou se mi ruce, jsou to značky chemických prvků. Ke kolika z nich jste schopni zpaměti doplnit jejich název ( co je v závorkách, berte s rezervou) ? - Anketa 12302

- 5
- 5
- K těm šesti dokážu přiřadid názvy ve třech jazycích (latinsky, polsky a česky), jen ten Antimon jsem nevěděla :) V periodické soustavě prvků mám ještě mezery a stydím se za to :/ :D
- 6 ale k Sb nevím latinský název
- Ani k jednomu, ale omlouvám mě to, že jsem akorát ted přijel domů a už u toho spím.
- ne, neomlouvá.
- všechny a to mi na škole chemie nešla
- To jsou takové ty věci, co se člověk nadrtí ve věku, kdy mozek saje jako houba a už nikdy se to nedá zapomenout. Jako vyjmenovaná slova nebo jízda na kole.
- 6. Tak tyto značky nemusíš vůbec znát, k ničemu ti to není, člověk to nepotřebuje znát ;-)
- Tak ke 3, chemii jsem viděla naposled někdy na základce a nikdy po nás nikdo nechtěl, abysme ty prvky uměli tak jako třeba vyjmenovaná slova, stačila tabulka. :-)
- Vsechny, to je zrovna jednoduchy, ac mi chemie nesla. Ale souhlasim s Hanou, nadrtila jsem se to jako kdyz bicem mrska a myslim, ze nazvy chemickejch prvku uz nikdy nezapomenu.
- Asi jak kdo se to učil jak básničku... :) i když teda nevzpomněla jsem si na uhlík, nechápu :D mně zas takhle naskakujou hlavní města států, bývala doba, kdy jsem uměla celej svět, to už bych jen tak z fleku nedala, ale naskočí mi takových kombinací mraky :)
- 9. většinu z nich musím znát, bo mi to k něčemu je. Vůbec nevím, kde jsi přišel k tomu, že nemusím.
- Mi je to taky k prdu, nepotrebuju to. Ale spoustu veci ze skoly v praktickym zivote nepotrebuju, a presto jsem rada, ze to vim. Patri to k vseobecnymu rozhledu. Nemam rada kecy jakoze "tohle mi v zivote k nicemu nebude".
- 13. Tak jestli pracuješ v tom oboru nebo tak podobně, tak je jasný, že to musíš z

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale