Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Otázka pro obě pohlaví - Jak nahlížíte na opačné pohlaví z pohledu sexuální aktivity? - Anketa 12305

- Nepřitahuje mě velký množství bývalých sexuálních partnerek, protože sama taková nejsem
- Mně je to asi úplně jedno. Nikdo nebude řešit, jestli druhý má hodně nebo málo přátel, tak mi přijde příliš vykonstruované to řešit u sexu...
- 2 - není pravda!
- 3. Nešlo by to trochu rozvést?
- Je mi to jedno, kazdyho vec. Podle me plati prima umera - cim vic, tim vic zkusenosti.
- 3 - šlo: pořád platí, že čím měl chlap víc žen, tím je větší kanec a kabrňák nebo lamač srdcí. Holka je prostě lehká nebo rovnou kurva. Není to spravedlivé, ale je to tak. Muži i ženy fabulují - muži si milenky přidávají, ženy zase ubírají (pokud by to byla pravda, tak těch pár profláklejch holek fakt lituju - uspokojit tolik chlapů :)
- Otázka (nápad ankety) je to dobrá, ale bohužel musím dát "jinak", protože ani jedna z těch možností neodpovídá. Není pravda, že mě to nezajímá nebo že by mi to bylo jedno. ale nějakým způsobem mě znervózňuje, když je jich málo i když je jich moc. Tady neplatí žádná přímá úměra - jak je anketa stavěná, že čím méně, tím... nebo čím více, tím... Extrémy jsou prostě špatně a ideál je něco mezí tím. Nechci ani děvkaře, ani asexuála.
- Samozřejmě záleží na věku. Ale já vzhledemk tomu, že jsem vždycky byla na starší, jsem nemusela řešit počet patnerek u lidí od 19 do 30 let. Tam mi nižží počet (třeba 4,5 přijde v pořádku).
- 6 - díky, ale nějak nevidím, jak se tím vylučuje moje tvrzení... A tím se dostávám i k tomu, že si nejsem jistá, jak byla anketa myšlena. Otázka navozuje dojem obecné roviny (koukám na všechny chlapy a hodnotím), ale odpovědi vyjadřují spíš pohled na potenciálního partnera.
- 6. Tak to tedy nevím, tohle je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale