Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často se vám stává, že se za vámi přijde někdo poradit ( nejsou míněny rady v oboru, ve kterém pracujete/ studujete, ale rady v různých životních situacích spíše osobního rázu - ve vztazích, v různých problémech, . . . ) ? - Anketa 12307

- moc ne...
- Proč taková diskriminace pohlaví?
- Asi jako 2. Anketu zřejmě vytvořila nějaká zamindrákovaná slepice, co se vzteká, protože jí nikdo nechce. :D
- Nejspíš to autora víc zajímá z pohledu žen, navíc hlasuje víc žen, tak je větší vzorek. A vzhledem k tomu, že anketu ani netvořila žena, tak mi přijde, že se tady vzteká někdo úplně jiný. :D No a občas se mi to stává
- Tak mohla vytvořit dvě ankety, každou pro jedno pohlaví, nebo z hlasování vyřadit muže. Takhle mají muži menší možnost přesně zahlasovat.
- Při vší ústě k autoru té nevyváženosti také příliš nerozumím. Je to podle mě zbytečně zavádějící.
- AD slepice - Přednostně nejsem TA, ale TO. Tudíž jsem zamindrákovanÉ xxx (např. tele), co se vzteká, protože JE nikdo nechce! ;;; AD diskriminace a nevyváženost - Divilo bych se, kdyby se nikdo neozval - je to nezvyklé. Důvodem zvolených odpovědí jsou přirozenost mužů a žen a jejich velké vzájemné odlišnosti. Otázka je šitá na míru spíš ženám, ale muže jsem nechtělo vynechat. Pokusilo jsem se vystihnout, jak by obě pohlaví asi mohla odpovídat. Ženy obvykle více rozlišují odstíny, muži zase tíhnou k výstižnějšímu vyjádření. Za postřehy k anketě děkuji.
- TO Kladivo, to je něco jako TO lapacho. Neviděl jste někdo v poslední době lapacho?
- Také mne ihned napadlo.
- Nechodi si nikdo pro radu. Ja bych stejne neporadila a cizi vztahy me ani celkem nezajimaj.
- Něco o Lapachu bych věděla... ... ... .. .
- A ještě k anketě: Právěže odpovědi evokují, že si lidé chodí častěji stěžovat k ženám. Ale podle mě to tak není. A anketu tím pádem vnímám jako trochu manipulativní. I když věřím, že úmysl takový určitě nebyl.
- 12

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale