Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12801 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na opakované tleskání v divadle po představení, kdy celý sál tleská hercům ještě několik minut po skončení představení a herci se opakovaně vracejí na pódium uklonit? - Anketa 12308

- Pokud bylo představení mimořádné, pak to miluju. Mívám u toho husí kůži a slzy na krajíčku.
- jako Hana. jednou jsem zažila, že slzy na krajíčku měli i herci, to bylo úžasný :) měla jsem to z první řady, tak to bylo dobře vidět :D a když se mi to představení TOLIK nelíbí, tak stejně tleskám, jen ne tak nadšeně :)) pokud by se mi nelíbilo vůbec, tak bych asi netleskala (taky by záleželo, kde bych seděla, jak moc bych si vážila těch herců atd. atd.)
- 2. jen jestli je z toho neustálého vracení nebolely nohy :) Tleskám vždy
- Žádný názor nemám, nikdy jsem v divadle nebyla
- Asi kulturní milovník
- 3. haha, možný to je :D
- Pěkná anketa. :) Já tleskám vždycky, i když se mi představení moc nelíbilo. Ale to už bylo dávno, co by se mi něco nelíbilo. U nás v divadle jsem vždycky nadšená, ale když jsme jeli do Prahy na Carmen, tak to se mi teda hodně nelíbilo a absolutně jsem nechápala pětiminutový standing ovation a slzející lidi. Tam poprvé jsem fakt uvažovala, že nezatlkeskám, ale potom mi to bylo fakt blbý, když všichni do jednoho stáli. :D
- 7. Brněnský divadla jsou nej... :D
- Učastnim se toho.
- Potlesk obvykle odměřuji dle subjektivních pocitů ne-/libosti z představení. Takže se někdy stává, že dotleskávám jako poslední a jindy už se pomalu zvedám k odchodu, když jdou herci zpět na pódium teprv poprvé. Za slušnost považuji zaplatit vstupné, zbytek je diškrece. :-)
- Asi se toho účastním vždy, nechce se mi zvedat a jít. :-) Navíc si ani nevybavím nějaké divadlo, které by se mi vyloženě nelíbilo.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale