Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Když jste maturovali na střední škole, stalo se Vám, že jste v den maturity neuměli, nebo téměř neuměli nějakou z otázek? - Anketa 12309

- Myslím, že jsem ke každé věděla aspoň nějaký to minimum, aby mi to dali :) v češtině jsem si vytáhla to, co jsem chtěla, v zemáku taky, a v informatice jsem si vytáhla snad tu největší bejkárnu, co tam měli, ale něco jsem ze sebe vypotila, dokonce na trojku, takže pohodička :D
- Jo, ale ty dvě otázky byly tak strašně těžko naučitelné, že se je i vyučující snažili převádět na úplně jinou otázku, takže jsem se tím moc nezatěžovala. K ostatním jsem snad uměla něco málo.
- Maturuju za měsíc a kousek a opravdu doufám, že mě tohle nepotká. :D
- Mela jsem kliku na otazky, ale na anglinu jsem se ani nekoukla a vymstilo se mi to. Ale u kazdyho predmetu jsem mela neco, u ceho jsem spolihala ze si to nevytahnu, nebo ze to nejak ukecam.
- Všechno jsem uměla jen z biologie. Čeština prvních 15, angličtina dokonce jen 11 z 30. a vytáhla jsem si 17. A ještě k tomu píča učitelka. Myslím, že i kdybych se to naučila, tak by mě potopila. No ale byla to nakonec čtyřka. Naštěstí to už byl poslední předmět, kdy se tréma a nervozita pomalu měnila v takovou malátně vymátou lhostejnost.
- měla jsem pocit, že neumim vůbec nic, ale uměla jsem úplně všechno :) nač ta skromnost, že :D
- Jako vždycky jsem mela pocit, že neumím nic, ale kromě jedné otázky jsem věděla VŠE, tu otázku jsem si ale naštěstí nevytáhla. :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale