Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Potřebujete si nutně v nákupním centru dojít na veřejnou toaletu na velkou. Kterou kabinku si zvolíte? - Anketa 12320

- Moč je v podstatě sterilní, tak to utřu, nejsem cimprlína, radši než aby mi někdo kabinky vlez...
- skoro bych se raději posral do těch kalhot. Nicméně lepší volba je nefunkční zámek. Dveře holt zapřu.
- Prkýnko utírám úplně vždycky (ať tam moč je či není). Moč tam je tak v 50%. Takže pro mě běžná rutina.
- Mám to podobně jako Hana. Nebo spíš tak podle nálady. Když je prkýnko od pohledu čisté, tak ho stejně lehce otřu. Když je ovšem zasrané, tak si prostě nesedám. A někdy si nesedám ani když je čisté.
- Snad každému musí být jasné, že si na veřejnou toaletu nemůže sednout. Šak tam je obrovské riziko, že člověk chytí nějakou nemoc. Ještě pochopím, když si dá někdo na prkýnko toaletní papír a až pak si sedne. A to je třeba i mytí rukou. Vždy když člověk přijde domů, tak první věc co musí udělat je umýt si ruce. Jelikož člověk venku na všechno šahal a také může chytit nějakou nemoc. Ale bohužel spousta lidí si ruce nemeje.
- A právě kvůli takovým, co si na ten zadek prostě nesednou, jsou ty prkýnka pak pochcaný... Na toaletách, o které se stará personál (čistí je pravidelně) není riziko přenosu nemocí tak velké... Něco jiného je záchod někde v putice, na nádraží. Tam by člověk něco chytil už jen z toho vzduchu :D Ale sakra lidi, nebuďte prasata a když už počůráte prkýnko, tak to doprčic ukliďte.
- Nemoc... sedam si na prkynko, protoze proste se nevycuram kdyz polostojim. Samozrejme ne na pochcany. A nikdy jsem nic nechytla - klepu na drevo - protoze se jaksi dotykam stehnama a kuzi kolem, ne sliznici, takze tezko neco chytim. Abych se vyjadrila k otazce - volim nefunkcni zamek a drzim kliku.
- Radši tu druhou možnost...jako já cháp

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale