Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Který film je podle Vás nejlepším filmem roku 2009? - Anketa 12341

- Tak to byl hodně výjimečný rok! Váhám mezi geniálním Star Trekem (tak navázat na původní sérii, to bylo fakt něco, hooodně dobrý Distrikt9 a miluji Hačikó je to srdcovka u které brečím a nestydím se za to. Ostatní filmy jako pancharti amuži nenávidějící ženy byli výtečné. Na Mary a Max se chystám. No a Avatar u mě není film, ale pouťová katarze triků, ukázána skrze dementní příběh modrých indiánů. Největší zklamání od Camerona.
- 1. Takhle dementní názor na Avatar může mít opravdu jen někdo s průměrným a podprůměrným iq,s omezeným a mělkým pohledem na cokoli v širším měřítku,co se ho "netýká"...konzumní pupkáč,co má rád,když se mu vše naservíruje pěkně pod rypáček,hlavně jen ať nemusí nad něčím hloubat! No fuj! Škoda slov,že? Camerona obdivuji,že na svá bedra vzal toto břímě,obdivuji jeho odvahu. Za cenu opovržení právě těch povrchních hlupáků-kteří tvoří 99% TV diváků a naneštěstí i 90% lidské populace vůbec-těch,kteří nepochopí či nebudou chtít pochopit a vyslyšet to důležité poslání,které Avatar nese. Za tu cenu,že se ve své branži stane krajně nepopulárním břídilem,i za tu cenu nezůstal mlčet a nenaservíroval konzumentům to,co by chtěli vidět...ale to,co by měli vidět. Každý by se měl zamyslet nad tím, co chtěl Cameron lidstvu připomenout a to: Nezapomeň a nepřestaň milovat svou Matku,která ti dala život!
- Jinak je podle mě Avatar výjimečným dílem vůbec (ne jen filmem roku 2-9) právě proto, že není určen jen fanouškům sci-fi jako StarTrek či jen milovníkům nadsazené akce jako Hanební pancharti, je určen všem lidem, protože všichni lidé -ať už jsou příznivci toho či onoho a ať už si to připustí či ne- všichni jsou privilegováni žít a žít

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale