Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Koho byste volili do Poslanecké směnovny PČR? - Anketa 12343

- Proč je v nabídce pučistický Úsvit a naopak proč tam není hnutí Svoboda a přímá demokracie (hnutí Tomia Okamury)?
- Protože jsem vypsal strany a hnutí podle výsledků posledních voleb do PS PČR.
- 2. No ok, tak ted většina musíme hlasovat pro možnost "Jinak" no. Ale v poslední obdobné anketě, dalo právě nejvíce uživatelů Anket hlas Okamurově straně, tudíž mi přišlo správné dát do nabídky jeho nové hnutí, ale tak ty jsi autor ankety ;-)
- Jinak bych poprosil Sawinku a Hanu, aby do diskuze odpověděli na anketní otázku, velice mě zajímá, koho by ony volili :-)
- Nejvíce uživatelů?
- 24 uživatelů dalo hlas Okamurově hnutí. Žádná jiná strana neměla tolik hlasů. Vždyt to musíš vědět, ty sám si tu anketu zadával, tak čemu se divíš? :-)
- To ale bylo pro Úsvit, ne pro tu jeho novou stranu.
- To nebylo pro Úsvit, ale pro Okamuru. ;-)
- Jasně bylo napsáno Úsvit přímé demokracie. A bylo to v době, kdy byl Okamura dávno vyhozen PS klubu Úsvitu. Dávno tam byli jiní vůdci strany...
- Tak ty jsi dobře mimo. Ta anketa byla zadána 1. ledna 2015. A puč začal až na konci ledna a Okamura byl z PK vyloučen až na konci března. Měl bys to trochu více sledovat ;-)
- Nebyl vyloučen na konci března, to zaprvé. Zadruhé, nechceš mě pochopit a nedopustíš, aby byl tvůj miláček Okamura "ponižován" špatným výsledkem. Jak chceš, napíšu na toto téma anketu novou, a dám do ní i nové hnutí Okamury.
- A už v žádném případě ta anketa nebyla zadána 1. ledna.
- Okamura byl vyloučen z Poslaneckého klubu Úsvitu 24. března ;-) Já tě chápu, jenom ti chci vysvětlit, že voliči nevolili Úsvit, ale Okamuru. Teď už nikdo Úsvit volit nebude, všichni je

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale