Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Který stát má podle vás hezci vlajku? - Anketa 12356

- Jsem zvědavá, kolik lidí ví, jak vypadá vlajka Nové Kaledonie. :D
- Promin :-(
- Z těchto Brazílie, ale přijde mi trochu divné sem míchat Novou Kaledonii anebo naopak míchat k závislému území ty dva zbývající. :-)
- Nekde sem cetl ze tyto staty maji nejhezci vlajky ale mohl sem se splest :/
- Tak to je hodně subjektivní pohled, já bych zase řekla, že nejhezčí vlajku má třeba Makedonie, BiH nebo Seychely.
- Novou Kaledonii jsem si musela vygooglit, ale nejhezčí mi z těchhle přijde Austrálie :) Jinak taky se mi líbí vlajka Seychel, asi úplně nejhezčí, co znám :)
- 5,6- Teda zrovna vlajka Seychel mi přijde tak neuvěřitelně kýčovitá. :D Mně se osobně asi nejvíc líbí vlajka Norska.
- Tak to mně jako kýč přijdou zas takový vlajky, kde jsou nějaký drobnější obrázky, třeba Svazijsko, Keňa nebo z Evropy třeba Španělsko...
- Vlajka Seychel mi kýčovitá nepřijde, spíš originální a to oceňuju. Oproti nudným vlajkám s třema pruhama vodorovnýma či svislýma a případným státním znakem uprostřed je to milé osvěžení. Pokud vybrat nějakou kýčovitou, tak asi to Svazijsko, Grenada nebo Srí Lanka. :D Přesto se mi líbí to, že jsou jiné. A začal se mi líbit bhútánský dráček. :-)
- brazilská vlajka je mi asi nejsympatičtější, protože jsou na ní vyobrazena některá souhvězdí či jejich části, sama jsem velkým milovníkem pozorování noční oblohy... australská je na ta souhvězdí trošičku chudší (je na ní, tuším, pouze Jižní kříž), ale zase má hezčí barvy kaledonskou neznám z hlavy :)
- Tak jste mě holky inspirovaly a z toho, co jsem našla, se mi jednoznačně nejvíce líbí vlajka Jižní Karolíny. To bych se tam snad i kvůli tomu odstěhovala ;-)
- A hned p

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale