Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: pro současné i bývalé pejskaře/ domácnosti s pejskem. . . Jakého pohlaví je/ byl Váš psí společník a jakého pohlaví je/ byl " alfa vůdce smečky" ( páníček/ panička, prostě ten s největší autoritou) ? - Anketa 12363

- Dobrá anketa, jen by možná více ukázala na jiném serveru, ale uvidíme. My jsme měli několik psů různého pohlaví. Ale jen hodně těžko se dá odhadnout, kdo měl největší autoritu. U některých jedinců to byl pes sám, nejčastěji asi máma, ale někdy možná oba rodiče (jestli to jde).
- Vždy jsme měli pejsky, teď máme poprvé fenku a říkám, že už jedině fenku! Jsou prostě takové submisivnější (jen k domácím, k cizím je jako pes - doslova :) a nehoní si tolik ,,ego´´ v rámci smečky. O tom, že neočůrává rohy netřeba mlivit (ale zase máme trávník v háji). Jen se bojím o zdraví, kastrovat/nekastrovat a s tím rakovina, to u kluků neřešíte.
- 2. Když je kastrace provedena dobře a fenka má celý život kvalitní stravu, tak jaké obavy o zdraví?
- 3 - kastrace musí být provedena do dvou let. Pak už nemá smysl. Tuto možnost jsem zjitil, až když měla tři roky...
- 4 - Proc nema smysl? Nam vet rikal, ze je lepsi, aby predtim mela stenata, ale ze i kdyby je nemela, tak se to da udelat. Ted mela stenata a moji rodice uvazujou o jeji kastraci, informovali se a mvdr. rekl, ze bez problemu. A to ji jsou tri roky a neco. Takze podle me se to lisi nazor od nazoru :-) Doma jsme meli feny, pak jednoho psa - rozdil celkem velkej, feny treba nezdrhaly, pes musel mit kotec. Ted bydlim s partnerem, mame malou fenku, psa bych si nevzala uz kvuli divokosti a znackovani. Zatim se neda urcit, kdo je vudce smecky.
- 5 - interpretuji informace od našeho veterináře (plně mu důvěřuji, je celkem známá kapacita ohledně psů). Nejlepší je žádná štěnata a kastrace do 2 let věku. Jak jsem koupil, tak prodávám. Čubičku nebudu připouštět, dobrá strava je samozřejmostí, tak budu doufat...
- Ta

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale