Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Dívali jste se na letošní Eurovision Song Contest? ( alespoň na jedno semifinále nebo finále) - Anketa 12371

- Já shlédl obě semifinále i finále. Nejvíce se mi líbil zástupce Izraele (www.youtube.com/watch?v=-w-2K9U8UIs) a zástupkyně Ruska (www.youtube.com/watch?v=jBVY7Glcd84), která skončila na 2. místě.
- Ne, tuhle hrůzu bojkotuju.
- Ne, to jde mimo mě
- Ne, když pro nás nikdo nehlasuje, tak to bojkotuju.
- 4. ilocas3: nejde přece o to, odkud kdo je, ale o hudbu
- 5. - nevím jak letos, ale už minule to o hudbě vůbec nebylo!
- 6. Loni jsem se na to nedíval, ale letos to o hudbě bylo! O čem jiném by to taky mělo být? Dyť se tam 3 hodiny jenom zpívá. ;-) Akorát co mě fakt hodně štvalo a jediné negativum byl ten chlap přeoperovaný na ženskou s vousama. To byl hnus. Ale jinak Rakušané to parádně zorganizovali a i titulní píseň Building Bridges byla fantastická :-)
- 1. Zhlédl...
- 7 - Tak ten chlap nebyl vůbec přeoperovanej, nemá ani kozy. Pošuk co si výstředností nahrazuje talent a o tom to je. Eurovision Song Contest je freak show, prostě cirkus! Kde jsou doby, kdy vítězila ABBA nebo Celine... Je to šaškárna a po poslechu vítěze, tento program nemá smysl (jako dát slavíka /už tak zprofanovanou a blbou cenu/ Petru Vondráčkovi!!! NE a NE z mých koncesí!!!
- 9. Ahá tak nebyl přeoperovanej, on to je chlap, ale vydává se za ženskou. No nechápu to, je to hnus. A Eurovision není žádný cirkus, je to prostě hudební show, je to o hudbě a člověk i díky tomu spozná další dobré zpěváky, zpěvačky. Například Polina Gagarina, která skončila 2. tak i v Rusku platí za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček. :-) A pokud se ti Eurovision nelíbí tak se na to nedívej, mě se to líbí a budu to sledovat i příští rok ;-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale