Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste si z uvedených možností měli vybrat právě jedno poznání, které by to bylo? - Anketa 12378

- Asi to poslední, i když počítám s tím, že by to asi nebyl moc pěknej pohled... Dobrá anketa :)
- Zivot po smrti, ale nakonec jsem zvolila Boha - to mi prijde z uvadenyho jako nejzasadnejsi otazka. Ale moc by me zajimaly odpovedi na vsechny tyhle otazky.
- Pro Ty, co zvolili první možnost mám odpověď: NIC.
- 3. To není pravda, po smrti většinou následuje nějaká forma rozkladu...
- Přísahám, že jsem přehlídla první odpověď :D Nicméně mě stejně nejvíc zajímá ten život ve vesmíru... 4. třeba LU rozklad? :D (no nic, asi mě nikdo nepochopí)
- Nejvíc mě zajímá budoucnost, ne moje po smrti, ale světa a lidstva.
- Nejvíc mě zajímá důvod existence, pokud je úmyslná, a nebo jak ta vyšší síla vypadá, resp. co je zač. Z uvedených asi náhoda x záměr a budoucnost lidstva.
- 1. děkuji 2. souhlasím 3. i taková odpověď by k první možnosti mohla padnout - nic/naprosté nevědomí. reinkarnace/nový život. transformace. proměna v ducha, který děsí živé lidi. poslední soud. setkání/splynutí se stvořitelem. něco úplně jiného, co si nedovedeme představit. 4. první možnost byla samozřejmě míněna pro posmrtnou cestu lidské duše/vědomí, nikoli pro jeho tělesnou schránku - to přece není žádné nové poznání - o rigor mortis si mohu podrobně přečíst i sama na wikipedii ;) pokud jste ovšem mkuvil o rozkladu duše, pak je to zajímavá myšlenka! 5.ne, matice opravdu nechápu :) 6. prča by byla, kdyby se ukázalo jen obří rudé Slunce, které při přechodu ze stadia hlavní posloupnosti pohltilo či sežehlo první čtyři planety SS a po chvíli... lidstvo žijící na Uranu, který se vlivem žáru stal terestrickou planetou :)
- 7. to už byste chtěl vědět opravdu příliš mno

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale