Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš nejčastější důvod proč nejdete na akci tancovat? - Anketa 12394

- Vůbec neumím tancovat a také se hrozně stydím.
- Když se mi nelíbí hudba...na druhým místě je, když není s kým, ale občas jdu i jen tak bez nikoho :D ale teď už na zábavy moc nechodím, jsem na to už dost stará :D a na disko taky ne, tam se mi zase nelíbí hudba :D
- Jsem málo opilý :)
- Většinou na to jednoduše nemám náladu. Asi stud v tom taky hraje roli. Mimochodem pěkná anketa. Dobrý nápad :)
- To je většinou to jediné, co mě na akci baví, tak proč bych nešla tancovat? :-) Max. teda kvůli nevyhovující hudbě
- Tak hudba by bylo to poslední :D Já netancuju, protože to neumím, stydím se a mám pocit, že na mě jde hrozně vidět. :D Proto na takový zábavy, kde se tancuje vůbec nechodím.
- Netancuju jen kdyz hraje neco, co neznam, jinak vetsinu casu, kdyz uz zapadnu nekam na diskoteku, tancuju. Je teda fakt ze uz tam chodime notne pod vlivem, takze nejak nemam duvod netancovat :-D
- Já většinou tancovat jdu. A v poslední době, pokud bych nešla na parket jako úplně první a sama, se snažím podpořit rozjetí zábavy a zaplnění parketu pro ty, co by se jinak styděli :-) Pokud ale zrovna tančit nejdu, tak to může být podle momentální nálady a situace asi libovolným důvodem z uvedených.
- Tancuji ráda. Ale na diskotéky nebo podobné akce vůbec nechodím. Skákání v místě nepovažuji za tanec. A nelíbí se mi, že je většina opilá a mně všichni taky vnucují alkohol. A proto si raději najdu něco, co mě zabaví víc :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale