Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte s kvótami pro imigranty, abychom museli povinně přijímat stanovený počet imigrantů do ČR? - Anketa 12401

- Fu, za hcvíli tu budem menšina, která vydělává na další a další přistěhovalce...
- Nesouhlasím, jsem pro opuštění EU a NATO a být jako Švýcarsko (ti na tom vždy vydělali). USA nás chce zavléci do války s Ruskem a ještě tu mít muslimáky! Zavřít hranice, obnovit kontroly,ještě že nám zůstala koruna!
- souhlasím, když chceme brát, musíme taky dávat
- To je těžko, souhlasím s tím pomoct lidem, kteří opravdu hodně strádají nebo třeba nesouhlasí s místními islamisty. Jenže, když se pak mrknu na fotky "uprchlíků", jsou to z 90 procent mladí, zdravě vypadající muži, vcelku dost slušně oháklí a rozhodně nevypadají jako někdo, kdo potřebuje pomoct. Taky mám strach z toho, že věšina z nich se dostatečně nepřizpůsobí našim podminkám, přece jen ten kulturní rozdíl je obrovský. I když dobrá je poznámka ilocase3. Je to docela složité téma.
- Rozhodně ne
- Je milion věcí, který by se měly řešit hromadně v rámci celé EU a neřeší, najednou je ale na jihu problém a má se přerozdělovat po celé EU? Jinak bych soudil z pohledu uprchlíka, ale z pohledu EU bych aktivně bránil dostat se za hranice mezinárodních vod. Neříkám, že existuje exaktní řešení, ale nějakými kvótami se to opravdu nevyřeší.
- Já naprosto souhlasím s picákem. A také se mi líbí názor sMOuNY. Kvóty jednoznačně odmítám. Jak píše Smouna, připlouvají sem hlavně mladí boje schopní muži, kteří se nechtějí přizpůsobit našim zvykům a tradicím, nechtějí pracovat. Muslimové se v žádné zemi Evropy nedokázali integrovat, 80% imigrantů je nezaměstnaných. Je také zajímavé, že v médiích se tvrdí, že tito lidé sem přicházejí protože nemají kde žít, je u nich válka atd. Takovíto lidé by přeci byli rádi kd

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale