Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je podle Vás IDEÁLNÍ čas na to mít první dítě? - Anketa 12412

- v půl druhý, tak...
- A ideální pro koho, pro muže nebo pro ženu?
- Pro toho, kdo hlasuje.
- 20-25...bohužel čím dál tím míň ženskejch to stihne...
- 4. To je přesně ono, holky si udělaj dítě ve 20 a vůbec nepřemejšlej nad tím, kdo se o nich bude starat, po rodičovské navíc neseženou práci, protože nemají žádnou praxi. O tomhle tématu jsem zrovna tedka psal na zkoušce esej a dostal jsem za 1. Žena musí nejdříve vystudovat a pár let pracovat a až pak mít dítě.
- 4. biologicky možná, ale psychicky, sociálně, materiálně určitě ne
- Slovo ideální je příliš silné, protože jak naznačili Hanka či hotntoot, dá se na to pohlížet z více hledisek - kromě biologického, psychického a materiálního bych vyzdvihl i to sociální, tozn. jaký věk je společensky přijatelný. Sám to vůbec nedokážu říct, nemám na to názor.
- 6.: asi tak ... a navíc je to strašně subjektivní
- Nedokazu rict, za rok mi bude 25 a ackoli se rika, ze v tomhle veku je nejidealnejsi mit dite - z biologickyho hlediska - nedokazu si to zdaleka predstavit. Vzdyt jsem jeste sama mlade :-D
- 4, 6 - já myslím, že ani biologicky. Dneska nejsme v situaci, kdy potřebujeme porodit 8 dětí, abychom měli naději, že aspoň 1-2 přežijou, proto si můžeme dovolit mít děti později a v naprosté většině případů to ani biologicky není problém. Osobně za ideální věk pro ženu považuju tak 30 let (ideální ve smyslu kompromisu biologických, psychických a sociálních faktorů), sama jsem měla děti ještě o dost později.
- 10.: Nejde o to, abychom je dokázali vychovat ještě před tím, než zemřeme, ale o to, že se vzrůstajícím věkem rostou i rizika vývojových vad a tak... Já jsem tu anketu pojala z biologický

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale