Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte s myšlenkami feminismu? - Anketa 12421

- Jinak - původně ano, rovnoprávnost, ženy vnímám mužům rovny. Nyní je tu extrém kdy se budou dělat kvóty na zastoupení v politice i koncernech - naopak to ženy dehonestuje. Muži se naučily prát, žehlit i vařit, tak to má holka těžší, někoho dostat na skvělou svíčkovou a vyžehlenou košili... Dnes se emancipují muži.
- Feminismus je hnuuuuj. Jednou jsem cetl na netu diskuzi mezi nekolika feministkama. Jedna mela syna (9) a ptala se na moznost chemicke kastrace, aby nebyl agresivni... Druha ji doporucila pas cudnosti na zamek, ktery pry pouziva j jeji
- Syn aby nemohl masturbovat... Masakr.
- Jak s kterými, převážně ano.
- Luckyn12: Myslim, že ses jen nechal nachytat a že to byla sranda :)
- Taky jsem přemýšlela o podobné anketě, ale nevěděla jsem, jak na ní. Rozlišila bych pro začátek emancipaci a feminismus. Emancipace znamená vyproštění ze závislosti na někom nebo na něčem, získání svobody, společenské nezávislosti, rovných práv (zdroj wikipedie) - s tím bych souhlasila. Utlačování kohokoliv je nemoderní. Samotný feminismus ale žádné pevné myšlenky nemá. Je to celá soustava teorií. Liší se v americe, na západě, u nás. Mají různé výklady, různé proudy. Nějaké jeho extrémní podoby jsou samozřejmě úplně nemocné. Jiné se rodí jako celkem logické reakce na bezpráví. Takže se přikláním k tomu, že je třeba mít otevřené oči, rozlišovat a používat zdravý rozum. Pokud mám nějak obecně říct, tak se jako feministka necítím. Vůbec by mi nevadilo být doma, starat se o děti a manželovi prát. Neshledávám na tom nic ponižujícího, pokud bychom měli hezký vztah. Zároveň si ale myslím, že bychom měli mít rovná práva.
- 1. "někoho dostat na skvělou svíčkovo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale