Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Po té co zaplatíte nákup v supermarketu/ hypermarketu, vezmete si a zkontrolujete účtenku, jestli Vám vše naúčtovali správně? - Anketa 12424

- vetsinou si ji beru, ale nekontroluju, jen kdyz jsou na kase nejaky zmatky nebo beru neco, co bylo v akci a jinak bych to nevzala.
- To občas jo, třeba když se odečítají nějaký slevy
- Často. Hlavně v Bille. Tam se mi pravidelně stává, že zboží je účtováno jinak, než jak byla cenovka na regále. Skoro pokaždé musím něco vracet.
- Bacha na nákupy v řetězcích jako Tesco atd., u těch velkejch nákupů za tisíce nedělá pokladním žádnej problém naúčtovat nějakou levnou položku dvakrát, při nákupu za 2 tisíce se tam většinou nějak ztratí...
- Skoro vůbec, protože nedělám velký nákupy. Ale když nakupujem třeba na nějakou oslavu, nebo prostě větší nákup, tak to tak zběžně prolítnu.
- 4 - ty myslis ze to delaj schvalne? :-) v tom fofru se to proste prehlidne, neni nikdy problem pokladni upozornit a udela se storno. prosla jsem pomerne hodne retezcema (brigadne o prazdninach, i v tescu), muzu ti garantovat, ze schvalne to neni a pokladni z toho nema ZADNEJ profit. Pokud by ji kamery nacapaly, jak si bere prachy z kasy, okamzite leti.
- 6.: Já si to nemyslím, já to vím, páč jsem v jednom z těhlech velkoobchodů makal. Občas prostě omylem pípnou jogurt nebo dva navíc, a než aby čekali na storno, kterýmu to trvá třeba pět minut a ty máš za sebou dlouhou frontu mrzutejch zákazníků, tak prostě risknou že se v tom nákupu se 100 položkama za 2 litry prostě ten jogurt či co ztratí ... A někdy můžou zariskovat i úmyslně, profit z toho maj - Pojistěj si, že nebudou mít takový manko ;-)
- Takhle jo, ze nechtej cekat, to beru - ale umyslne to tam dvakrat nenactou. Zariskovat umyslne a mit z toho profit? Ne, to tezko, kdyz to tam maj dvakrat v tom nakupu, tak zak

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale