Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Jak porovnáváte základní nebo střední školu se zaměstnáním? - Anketa 12429

- Letos jsem skončila střední, čili moje "zaměstnání" znamená být v nudných brigádách a ještě můžu být ráda, že vůbec nějaký seženu. Do školy jsem chodila hodně ráda, bavilo mě to tam, doufám, že na vejšce to teď budu mít stejný.. Takže k anketě- nemůžu to posoudit, protože nemám dostatečné zkušenosti.
- Všecho mě sralo/sere.
- Radsi chodim do prace, oddelam si svejch 8 hodin, po mesici sladka odmena. Ve skole makani i ve volnym case, zadny penize za to.. ale kdyby me nekdo zivil a podporoval, chodila bych radsi do skoly :D Vyhovuje mi, ze si muzu bydlet jak chci, zit jak chci, jist jak chci, koupit si co chci, za vlastni penize.
- Rozhodně raději chodím do zaměstnání. Na základní nebo střední školu bych se rozhodně nikdy nechtěl vrátit, i když byla spousta věcí super. Vysoká byla o něčem jiným, přesto mám stále raději tu práci.
- Stálou práci ještě nemám, ale můžu říct, že je střední daleko větší flákárna než všechny brigády...
- zatim škola, ale myslim, že to bude stejně nudný :D
- 5 - o tom zadna, rada na ty casy na stredni vzpominam. kdyz se mi nechtelo, proste jsem nesla. v praci neexistuje, teda pokud nemas velkou kliku na dobrou praci
- Ještě chodím do školy, ale střední jsem nenáviděla, byly to nejhorší roky mýho života...do práce chodím jen na brigády a to mi nevadí, ale chodit na vejšku mi taky neva :) vejška je zatím asi nejlepší ze všeho, kam jsem chodila...ale pokud mám porovnávat jen práci (brigádu) vs. ZŠ a SŠ, tak vítězí práce :)
- To já teda taky nedokážu jednoznačně odpovědět. Z pracovních zkušeností mám za sebou jen brigády, z čehož dvě mě bavily (z těch dlouhodbých), ale jednu jsem fakt neměla ráda, tam mě drž

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale