Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Kolikrát ročně navštívíte PRŮMĚRNĚ kino? - Anketa 12433

- Moc často ne, musí to být opravdu pecka, abych na to šla do kina. Teď v létě máme u nás v Brně letní kina na Špilberku, tak tam asi půjdu, ale to se nepočítá jako normální kino. :D
- Tak pětkrát do roka...
- tak pětinkrát do roka...
- Fuuu asi 3x =D
- Chodím do kina ráda. Určitě nejvíc filmů zhlédnu právě v kině. Takže to asi bude víc než 11x, ale nikdy jsem to nepočítala. A co festivaly? Tam dám třeba 5 filmů za sebou/den. To mám počítat zvlášť? To je pak třeba 11, 12 i víc filmů za tři dny :)
- Tak průměrně to bude cca 0,5x
- dvakrát v životě jsem byl v kině
- Jo, dokaď byl lístek do menšího kina za 4,5,6 Kč a do většího tak o 2 Kč dražší, tak to jsem chodíval i několikrát týdně. Jako malý kluk jsem byl na Vinetouovi za 1,- Kč a na stání to bylo zadarmo. To už dnes zní, jak z jiného světa. Dneska lístek za 150, či více? Ne, děkuji...
- nojo, ale tenkrát byl taky plat 5,6,7 stovek a na lepší pozici o 2 stovky víc...
- 9.: To už bylo v pozdější době, kdy byl průměrný plat přes dva tisíce. Pak už byly platy ještě vyšší a ceny vstupenek do kina byly až do konce éry socialismu stále od těch čtyř korun v menším kině.
- 8. Mě málokdy vyjde kino na víc jak 100 Kč. Když jdu dvakrát do měsíce (což je hodně), je to stále levnější než připojení na internet, kterého se vzdám raději.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale