Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12323 anket
Vytrženo z diskuze: Kolikrát ročně navštívíte PRŮMĚRNĚ kino? - Anketa 12433

- Moc často ne, musí to být opravdu pecka, abych na to šla do kina. Teď v létě máme u nás v Brně letní kina na Špilberku, tak tam asi půjdu, ale to se nepočítá jako normální kino. :D
- Tak pětkrát do roka...
- tak pětinkrát do roka...
- Fuuu asi 3x =D
- Chodím do kina ráda. Určitě nejvíc filmů zhlédnu právě v kině. Takže to asi bude víc než 11x, ale nikdy jsem to nepočítala. A co festivaly? Tam dám třeba 5 filmů za sebou/den. To mám počítat zvlášť? To je pak třeba 11, 12 i víc filmů za tři dny :)
- Tak průměrně to bude cca 0,5x
- dvakrát v životě jsem byl v kině
- Jo, dokaď byl lístek do menšího kina za 4,5,6 Kč a do většího tak o 2 Kč dražší, tak to jsem chodíval i několikrát týdně. Jako malý kluk jsem byl na Vinetouovi za 1,- Kč a na stání to bylo zadarmo. To už dnes zní, jak z jiného světa. Dneska lístek za 150, či více? Ne, děkuji...
- nojo, ale tenkrát byl taky plat 5,6,7 stovek a na lepší pozici o 2 stovky víc...
- 9.: To už bylo v pozdější době, kdy byl průměrný plat přes dva tisíce. Pak už byly platy ještě vyšší a ceny vstupenek do kina byly až do konce éry socialismu stále od těch čtyř korun v menším kině.
- 8. Mě málokdy vyjde kino na víc jak 100 Kč. Když jdu dvakrát do měsíce (což je hodně), je to stále levnější než připojení na internet, kterého se vzdám raději.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale