Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Který jazyk se vám líbí nejvíce? Bylo by dobré si všechny jazyky před odhlasováním pro připomenutí poslechnout. ) - Anketa 12440

- To je těžké říct... Čeština se mi líbí tím, jak je ohebná a dá se v ní se slovy neuvěřitelným způsobem vyhrát. Na druhou stranu, slovenština se mi líbí víc foneticky - je taková hodně jemná, uhlazená, ten tón jako by hladil :)
- Jako 1.
- Slovenština
- Dříve se mi líbila více Slovenština z důvodu, viz 1. Ale už mě to přešlo.
- Taky souhlasím s 1. ale zároveň se mi strašně líbí ruština. :D
- Čeština. Polština je směšná. Slovenštinu nemusím už kvůli těm hovadům, co jí hovoří, ale určitě mají výhodu při učení cizích jazyků (hlavně aj). No a ruština je vzdálená teta, nebýt té azbuky...
- Těžko říct. Blbě se mi posuzuje čeština s ostatními. Ale polština se mi moc nelíbí, ruština a slovenština jo. Nemůžu se rozhodnout. :-)
- u Poláků oceňuji, s jakou grácií dokáží vyslovit slovo kurwa.
- Tak v této anketě vypsal autor přesně ty jazyky, které mi znějí snad nejhnusněji ze všech na světě. Tedy vyjma češtiny, kterou vnímám neutrálně, zřejmě proto, že ji používám od narození. Slovenština - a to je docela zajímavé, se mi líbí či nelíbí podle toho, kdo ji vyslovuje. Pohybuje se to na škále od líbeznosti až po pocit, že mi po zádech běhají pavouci. No a ten zbytek - to se fakt nedá. Pocit jako bych ráno po mejdanu zjistila, že se mi někdo vyblil do dřezu.
- Nejvíc se mi líbí čeština v podání mé polské kamarádky :-) No hlasovala jsem pro polštinu...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale