Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Preferujete radši přímou nebo nepřímou formu flirtování? - Anketa 12453

- Nepovažuju příklady uvedený tady jako nepřímý flirtování za flirtování...to bych nedělala nic jinýho :D :D
- Je to uvedený jako způsob jak začít flirt s cizí osobou.
- Já neflirtuju. Přijde mi to potupný způsob komunikace pro všechny zúčastněné. Ale s přítelem se často dohadujeme, co to vůbec flirtování je. Vypadá to, že si pod tím každý představuje něco jiného.
- nevim, slovo flirt jsem naposled pouzila tak v patnacti letech. obecne mam ale radsi primy jednani.
- Já nevim... Dala jsem to nepřímý, ale je fakt, že.. Teď mi došlo, že to byla asi hloupost... Neflirtuju no. Když se mi ten člověk líbí a já jemu, tak to prostě oba nějak vycítíme, takže možná flirtujeme navzájem, ale ani nevim jak to nazvat :D Nezamýšlím se nad tim a s každým je to taky jiný. Když vim, že to neni vzájemný, tak se určitě do ničeho nepouštim :D A říct někomu přímo, že se mi líbí, to už ani jako flirtování neberu. To je vyjádření. Však podstata flirtu je, že si s tim člověkem "hraju" ne?
- No prosím, krásný příklad toho, že není pořádně jasné, co flirtování vlastně je (viz 5). Nechce se někomu na to sestavit anketu?
- 6. Dobrej nápad, jenomže právě nevim, co si kdo pod tim pojmem představuje, to je asi člověk od člověka něco jinýho :)
- Jo, chce to dát si s tím práci, vyptávat se známých a postupně to dávat dohromady. Anebo alespoň jednoduše, podle nejzákladnějších věcí - směřuje to k sexu/nesměřuje atd... No, tak třeba někdy :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale