Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Kterého z krkavcovitých ptáků, žijících na území ČR, máte nejméně rádi? - Anketa 12454

- Nevím, ani je všechny neznám...vadí mi špačci, protože žerou úrodu
- Zajímavé, zrovna jsem uvažovala o anketě z oblasti ornitologie. Tohle je ovšem velmi originálně postavené - předpokládá, že takové druhy ptáků by měly být neoblíbené. Proč?!
- z ptáků nemám rád snad jen holuby. A ty, který mi vždycky poserou auto...
- 2:. Je to už nějaký čas, co jsem slyšel, že např. havrani si osvojili "dovednost" vyklovnout oči volně pasoucímu se dobytku a pak z těch zvířat zaživa trhají maso. Od dospělých se to naučí mladí... Neoblíbenost některých ptáků je způsobena také mytologií.
- :D Ta představa jak jdu a začnu nadávat na ptáky mi přide vtipná :D Stačí mi nesnášet některý lidi, ptáci mi nevaděj... Naopak, líbí se mi zvuk jakej vydávají krkavci nebo havrani. Připomíná mi to takovou tu tajemnou atmošku z filmů. A kavky jsou při chůzi hrozně vtipný, takže je ráda pozoruju :D
- 4. Neexistuje žádné zvíře, které přestanu mít ráda kvůli jejich přirozenému chování. Například kosatky, co dělají lachtanům - to je mimořádnej hnus. Ale kdybych se narodila jako kosatka, budu to asi dělat taky. Jako klíště budu sát krev a jako mol ničit šaty. To se nedá nic dělat. Jediné, co světu opravdu ubližuje, je netolerance a nenávist. Chápu, že mytologie může mít dlouhé prsty a jsme v ní zakořeněni. Na druhou stranu jsme už hodně ovlivněni racionální vědou a čistou teorií, abychom se na mýtické předsudky mohli vymlouvat, když někoho nebo něco "nemáme rádi". To už zavání alibismem.
- Mám hrozně ráda všechny z uvedených :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale