Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Koupili byste si teprve dnes vydanou knihu ( tzn. ještě nemá žádnou recenzi) za 299 Kč, která má obal celý jednolitě černý, jen nahoře má velký bílý nápis " NEČTĚTE TUTO KNIHU! " a hrubým odhadem má tak 400 stran? - Anketa 12462

- Knihy do 200 bych četla i bez recenze nebo anotace, stačí, když něčím zaujme. Nad tuto částku o knize musím vědět něco dopředu.
- Když nevím o čem to je, tak nekoupím, ať je nadpis jakýkoliv...
- tak to vůbec. nekoupila bych si knížku, která pro mě není ničím zajímavá (a nejspíš ani nevypůjčila zadarmo)... a tohle na mě teda ani nepůsobí nijak lákavě
- knížky si vždycky jenom půjčuju... A to i bez toho, abych znala recenzi, takže kdybych tu knížku uviděla v knihovně a přečetla bych si krátkej popis na ní a zaujal by mě... Jo, vzala bych si jí, ale zásadně si knížky nekupuju no :)
- Prolitla bych ji zbezne a podle toho, co by tam bylo, bych se rozhodla. Ale pokud bych ani nemela moznost si ji prohlidnout predtim, nez si ji koupim, tak ne, nekoupila.
- Bez recenzí ne
- Ne, knihu za tři stovky si bez recenzí nekoupím, maximálně půjčím v knihovně, ale to by mě musel zaujmout obsah, pokud by byl aspoň zhruba napsaný na obalu.
- Tak záleželo by na tom o čem by byla, že jo. A to si zjistím sama bez recenzí. Ty stejně zásadně čtu až po přečtení knihy.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale