Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Máte na těle strie? ( Jizvičky, které vznikají při extrémním natažení kůže v době, kdy dochází k rychlému váhovému přírůstku) ? - Anketa 12464

- Zajímalo by mě, pokud je máte (nebo vaši blízcí, partneři), jak se k nim stavíte? Řešili jste je, řešíte? Snažili jste s nimi nějak bojovat? Vadí vám na kráse? Nebo je vám to naprosto jedno? Díky za názory :)
- Ano mám, ale já jsem pořád hubený, nikdy jsem nijak extra nepřibral, takže nechápu proč je mám. A stavím se k nim tak, že je vůbec neřeším, nevadí mi.
- Možná, že jsi jen rychle vyrostl a kůže se tomu nedokázala tak rychle přizpůsobit, to je vlastně taky jeden z důvodů vzniku strií.
- Aha tak možná proto :)
- Zatím ne, ale to neznamená, že se nemůžou nikdy objevit.
- Mam, na zadku. Kdyz jsem byla mala, byla jsem hodne hubena, pak mi vyrostl zadek a udelaly se tam. Ale nejsou videt, jen pri blizsim zkoumani, mam je fakt dlouho, takze vybledly a docela dost se mazu, coz podle me taky pomaha, navic jsou malinky. Samotny mi nevadej a pritel o nich ani nevi :D On sam nema vubec zadny. Je hubenej a vysokej, tak asi proto. Ale kdyby je mel, myslim ze by mi to nevadilo, neni to zas tak neco hroznyho. Cerstvy jo, ale casem to vybledne a neni nic videt.
- Mám na bicepsu.
- Jo, jako bylo by lepší je nemít, ale co nadělám, nic, že jo...vždyť je má skoro každej
- Mám a je mi to úplně jedno.
- mam trošku na stehnech, ale nejsou ani vidět
- Jako Koso

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale