Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro ženy - Co by bylo podle vás horší, kdyby vám váš přítel udělal? ( Pokud přítele nemáte, zkuste si tu situaci představit) - Anketa 12467

- Prvni
- Určitě to první. Nejen proto, že to jsou prostitutky, ale obecně si myslím, že podvést někoho je to nejhorší, co může člověk ve vztahu udělat.
- Rozhodne znasilneni, podvadeni mi neprijde tak "hrozny" v porovnani se znasilnenim, kor od nejblizsi osoby. Ale hnus je oboji.
- 3- Kdyby šlo o jednu neuváženou noc s cizí holkou, tak to by ještě nebylo tak "hrozný", ale podvádět někoho celej rok? To mi přijde fakt úděsný.
- Jednoznačně a bez debat znásilnění, výsledky mě docela překvapují. Pokud mám na výběr, že bude trpět jenom duše x pokud mám na výběr, že bude trpět tělo i duše dohromady, vyberu si menší zlo.
- Horší mi přijdou ty kurvy. Ale těžko říct, asi by záleželo i na podobě toho znásilnění. Pokud by mě u toho nějak mlátil nebo vyhrožoval zbraní, tak by bylo horší asi to. Pokud by si to prostě jen vynutil - no bóže, z toho bych se časem oklepala. Ale záleželo by i na jeho reflexi s časovým odstupem. Jak moc by se styděl a cítil provinilý? Mrzelo by ho to? Bylo to naposledy?
- Sakra... Chtěla jsem dát to druhý... Nevadí. Určitě je rozdíl mezi podváděním a kupováním si sexu, to jsem asi jediná, co si to myslí... Prostitutky by se daly přirovnat k pornu (bráno s nadhledem). Neříkám, že by mi to bylo úplně jedno, ale pokud by měl fakt takový neukojitelný chutě, že by musel tohle dělat, určitě je to lepší řešení než podvádět a spát s nějakou bez zaplacení. Tohle je prostě jenom sex, obyčejný ukojení základní potřeby, nehrozí tady, že by se do ní zamiloval. Navíc by byla polehčující okolnost, kdybych se s tim chlapem třeba měsíc neviděla (kvůli zaměstnání, atd., blabla) A když vás v opilosti znásilní vlastní přítel,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale