Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12854 anket
Vytrženo z diskuze: Co byste si vybrali z těchto dvou možností? - Anketa 12471

- Já nejsem vůbec materialistický typ, ale v této chvíli bych určitě brala ty peníze. Aspoň bych se nemusela strachovat jak si zaplatím koleje. :D Jednorázový sex by mi asi byl dost k ničemu ne? :D
- Já jsem tedy materialista a 50.000,- beru bez rozmýšlení.
- Jednoznačně peníze, co bych z toho sexu asi tak měla? Akorát výčitky svědomí...
- tak ženská, pokud není nějaká zrůda, tak to s tim jednorázovým sexem myslim nemá tak těžký... :D když už by po tom nějaká tak toužila :D
- Ještě mě napadlo - možná by to bylo o něčem jiném, kdyby jste nabídli 50.000,- nebo sex se sice nedosažitelným ale skutečným člověkem (slavná modelka může být krásná, ale v posteli bude dřevo nebo slavný herec bude pěknej dobytek :) VS. vysněný idol (tedy ta modelka v představě hravá číča, nebo ten herec v roli neskutečného sympatického krasavce se skvělou povahou) - to myslím, by už pár lidí těch 50.000,- i zaplatilo :)
- Já nevím, ale myslím si, že těch 50.000 za jednu noc s někým (ať už by to byl kdokoliv) prostě stát nemůže.
- Kluk a vojelbych Megie Gylenhal
- Zatím nejsem úplně rozhodnut, peníze jsou pěkný, ale ty by byly hned pryč. Jenže sex s vysněnou ženou, ten by v paměti utkvěl možná napořád. Tím víc, pokud by to stálo za prd, to by si člověk potom furt říkal: "kdybych já předtím raději vzal ty prachy!"
- Jednoznačně peníze a to i tehdy, pokud by tam bylo o čtyři nuly míň. :-)
- asi jako support... myslím si, že ta osoba by pro mě i dost ztratila hodnotu, kdyby se vyspala se mnou - tj. vlastně s úplně cizím člověkem. zvlášť, když všechny osobnosti, na který u týhle otázky myslím, jsou dlouhodobě zadaný :)))
- Před pár dny jsem hlasovala pro

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale