Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Máte na výběr mezi dvěma místy na život. Které si vyberete? - Anketa 12476

- Nesnáším teploty nad 25 stupňů, potím se jak vrata od chlíva a je mi zle, ale lepší než pořád mráz. Navíc jsou teď klimatizace a člověk na sebe nemusí vrstvit tolik hadrů...
- Těžká otázka.. Vždycky jsem měla radši zimu, než léto, protože při vysokých teplotách mi bývá dost zle. Ale na druhou stranu -20 už je fakt hodně, tam bych měla problémy už jen nastartovat auto, nemohla bych chodit ven a celkově by se tam asi žilo hůř. Vedro sice nesnáším, ale v tomto případě bych asi stejně to teplo zvolila.
- Klidne i +50°, miluju vedro.
- No pokud by to druhé znamenalo třeba Dubaj a jak doma, tak v práci by byla klimatizace a pracovně bych nebyl nucen být mimo klimatizované prostory, tak asi to, v opačném případě určitě to druhé. ¨ Bydlet někde na severu SWE/NOR v chatce nebo baráčku, který lze vytopit by bylo příjemnější než někde v písku. Pokud bych ale při práci byl nucen pohybovat se venku, tak to by stálo za prd oboje. Myslím, že v ČR můžeme být rádi, že tu nemáme žádné větší extrémy a to nejen teplotní, ale i co se týče větru a srážek.
- 3.: sice asi nadsázka, ale věř mi že by tě to omrzelo hodně rychle ... teda co se týče normálního života
- Rozhodně horko
- 5 - Jo, je to trochu prehnany, ale libilo by se mi zit nekde, kde neznaj zimu, kde i v zime je krasnejch 20°C. Takova Florida, Brazilie, tebou zminovana Dubaj.. to je raj.
- 7- Tak zrovna ty místa, který si vyjmenovala, jsou moje noční můry. :D
- Horko je podle mě daleko lépe zvládnutelné než zima. Oblékat si několik vrstev oblečení pokaždý, když chci jít ven, po dobu 3/4 roku, může být velmi, velmi unavující a množství aktivit, které můžete dělat venku, je hodně omezený. Nemůžete si

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale