Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Která z těchto věcí vás při hádce dokáže nejvíc naštvat od druhé osoby? - Anketa 12483

- Taky zajímavá anketa. Mě naštve už hádka samotná, nevyhledávám je. Z možností by mě pak naštvalo samozřejmě všechno, ale nejvíc přece jen to, pokud by mě někdo nenechal se obhájit.
- jinak - nejvíc mi vadí, když je na mě ten druhý při hádce sprostý... jinak vyjmenované možnosti mi nevadí, znamenají totiž ve většině případů, že mám při hádce pravdu a druhý to nedokáže překousnout ;)
- Pokud má někdo plnou hubu argumentů, který ale nedávaj žádnej smysl... A hádat se s blbem je to nejhorší... U těch ostatních alespoň vím, že podstatu hádky jsem vyhrál, když mě ten člověk nechce nechat sdělit svoje argumenty nebo má potřebu pátrat v minulosti... Ale když je někdo přesvědčený o své pravdě, přičemž každej se zdravým rozumem ví, že je to blbost, to je peklo... A tomu člověku to většinou pak ani nemá cenu vysvětlovat
- 3. jsem psal já...
- A 4. zas já... Zradil mě Caps Lock
- Výborná anketa! Konflikty a hádky fakt nesnáším, takže se do nich pouštím jen velmi nerada a až když je to nevyhnutelné. Z podobného důvodu, i když se emocím určitě nevyhnu, se snažím zůstat věcná. A proto mi asi nejvíc vadí, když se odbíhá od tématu a úplně nejvíc mě nasere, když dotyčný vlastně ani nechápe podstatu (jádro) problému. Takže jsem vybrala možnost 4 - když má rychlé, ale nesmyslné odpovědi. To mi vezme asi nejvíc energie.
- Hádky sice nevyhledávám, ale když už se do nějaké dostanu, tak se ji nesnažím ukončit za každou cenu. Pro mě je nejhorší, když mě někdo nenechá domluvit a nenechá si ty věci vysvětlit. Proto je nejhorší hádat se s mým taťkou, protože ten třeba nepochopí jednu věc a hned začne řvát a 10 minut je ho nemožný jakkoliv přerušit, kdyby mě nechal mluvit a

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale