Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Co si většinou rádi nalejete k Vašemu oblíbenému jídlu, pokud jste doma? ( výběr je pouze na Vás) - Anketa 12484

- Doma nepiju nic jinýho než vodu
- Doma vodu, v restauraci vždycky ledový čaj.
- No jasně že čistá voda vede! Ale je psáno: RÁDI dáte, ne že doma není k dispozici ani sirup, džus, limča nebo lahváč! Kecáte. Voda bez příchutí, kohoutková je dobrá, ale k jídlu bych si ji nedal nikdy. K tučnému pivo nebo třeba tonik, cola je univerzální, ale že bych si vychutnal nejdražší žrádlo s vodou? Kecy! To už nějaké šáňo či víno. Mimo keců o zdraví (a že se z toho posrala skoro čtvrtina Prahy, rádi chlastáte ředěnou antikoncepci a ibalginy) je tu jen úspora. Pochutnat si na čisté vodě může jen člověk co má žízeň.
- 3- Slušná kravina co si napsal. Já upřímně vodu piju ráda, protože mi chutná. Cola a podobný věci jsou na mě hrozně sladký a když si to mám dát k mýmu oblíbenýmu jídlu, tak si nebudu kazit chuť nějakýma lepihubkama. A mimochodem nějak jsem si nevšimla, že by se v anketě mluvilo o nejdražším jídle.
- 4 - nepsalo, taky o tom nic takového nepíšu... Proč člověk vymýšlel kávu, lohoval čajové lístky a dělal ochucené limonády- protože čistá voda mu nejvíc chutná - leda hovno. Ty jsi fakt přírodní anomálie.
- Už na vás seru, je to tu samá píča, co si myslí jak není chytrá (fakt holky nejste a jste dokonce určitě ošklivé) a zamrzlí prepubescentní buzíci. Jako vzdělaný, nadprůměrně inteligentní gay na vás házím bobek, s póvlem už se nehodlám bavit. Katysek a supportidiots jsou mega blbý kundy, chcípněte svině.
- 6.: Ty bys měl přestat dýchat vzduch, je takovej bez chuti...
- :-D :-D :-D (3,5,6) K jídlu nepiju nejčastěji nic, nemá se to dělat.
- mně to není úplně jasný... ptáš se, co si dám radši, nebo častěji? to je u mě rozdíl :)
- 9.: Radši

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale