Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Co byste si raději vybrali, kdybyste museli? - Anketa 12486

- Rozhodně to křeslo
- Hudba sice tvoří nedílnou součást mého života, ale myslím si, že pro život je jednodušší být hluchý, než být upoután na křeslo. Já osobně miluju cestování a moc si nedokážu představit, jak bych prozkoumávala svět na vozíčku. I když na druhou stranu jako hluché by se mi hůře shánělo zaměstnání a představa, že už si nikdy nezazpívám je děsná. Achjo, těžký rozhodnutí toto..
- Ufff, tak to teda nevím :/ myslím, že by můj život ztratil z velké části smysl v obou dvou případech...
- Ja bych se asi spis vzdala sluchu. Vadilo by mi byt do jiste miry zavisla ma pomoci ostatnich a hlavne fakt, ze uz bych nemohla vyrazit na zadnou turu.
- Téda, divím se, kolik lidí by dalo přednost svobodě cestovat před poslechem kvalitní hudby, normálním pokecem s kámoši, ztráty přehledu o tom, co se děje okolo vás... Já bych se se ztrátou sluchu dokázal yrovnat mnohem obtížněji, protože bych ztratil možnost dělat všechno, co mě baví...
- Je pravda, že se životem na vozíku bych se musela vzdát mnoha věcí, co mě baví, ale pořád by jich zbývalo ohromné kvantum, které bych dál dělat mohla a které mě taky naplňují. Ztrátou sluchu bych ale přišla o jistý kontakt úplně se vším, zasahovalo by to do každé minuty mého života. Nemohla bych si povídat, poslouchat nejen hudbu, ale šumění stromů nebo řeky, orientovat se v prostoru, ...stále jen ticho, které by mě odřezávalo od mnoha možností, jak trávit čas a jak komunikovat s okolím.
- stále nad tím přemýšlím. Na tom vozíčku bych byl "pouze" z důvodu (např.) ochrnutí na nohy?
- 7. Taky mě napadlo, že na vozíku znamená ještě hodně věcí. Bylo by pro mne hodně důležité, aby mi fungovaly ruce.
- Rad

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale