Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Kluk s nízkým sebevědomím a křehkou existencí je na škole systematicky, pravidelně šikanován několika spolužáky, a to i fyzicky. Ze strachu to nenahlásí. Po jednom šikanování mu z toho ale toho rupne, ukradne zbraň a tyto spolužáky ve třídě postřílí. Jaký byste mu dali trest, jestli nějaký? - Anketa 12488

- No doživotí nevím, ale dala jsem 11 a více...psychouši nepatří na svobodu, jsou nebezpeční
- Těžko rozpoznat hranici těch let, který by se daly brát jako spravedlivej trest, ale otázka je jestli by to v tomhle případě mělo nějakej smysl. Pořád lepší než kdyby postřílel i nevinný, ale určitě by to nebyl člověk, kterej to má v hlavě v pořádku, takže spíš než do vězení do nějakýho ústavu pro duševně chorý.. Na léčení... Nevim, tak něco.
- Pod emocionálnim tlakem a v afektu je člověk schopen udělat cokoliv šílenýho, to z něj psychopata nedělá... Ale j mi jasnýž, že v otázce ten případ neni moc podrobně popsanej
- To se opravdu nedá takto paušalizovat, záleží na mnoha okolnostech a teprve na jejich základě by bylo možné stanovit odpovídající trest, a to od nejvyššího až po žádný. Dokonce by mohla nastat i situace, že střelec by byl nejen bez viny, ale naopak sám v pozici oběti. Vybavil se mi film Zkažená mládež. Koho by toto téma zajímalo více, mohu jen doporučit!
- 4 má recht
- 4 přesně tak
- Sama jsem bývala kousek od toho, abych zabila celou třídu. byla jsem systematicky šikanovaná jak od spolužáků tak od třídních učitelů. Abych řekla pravdu, nemyslím si,že by tento člověk měl dostat trest. Měl by se jít léčit na psychiatrii. Nenávidím, když někomu z tyranie rupne v bedně a všichni ho odsuzují a dali by mu doživotí. Proč se však neřeší to, že učitelé vědí o šikaně dětí ale nic s tím nedělají? stejně jako o týrání rodiči ale učitelům je to volné. Já bych zavřela ty učitele až by zčernali.
- 4. Díky, nemohl jsem si na název toho filmu vzpomenou, ale přesně ten se mi při téhle anketě vybavil.
- 4.: Já se tímto filmem a ještě jedním reálný

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale