Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se cítíte při současných teplotách +- 36°C? - Anketa 12496

- Nesnáším to, klimu v bytě/práci nemám, takže to je utrpení. Venku se nedá být už vůbec. Pokud to vztáhnu na pobyt v interiérech, tak je to dokonce horší než zima jako třeba -20°C (ale to opravdu jen v případě, že člověk nemusí ven).
- Hezká anketa. Nemohu říci, že si to užívám. Snažím se to brát jak to je - prostě sušší a teplejší léto. Snažím se na tom najít pozitiva, ale zároveň už odpočítávám dny, kdy to skončí, i minuty, o které každým dnem slunce vychází později a zapadá dříve. Co na tom všem opravdu miluju, jsou ty úžesné noci. Jak to jde, spím někde venku.
- Ja si to uzivam maximalne, ale je pravda, ze z domu se zahradou se mi to keca. Presuny verejnou dopravou jsou umorne, ale to jsou i u o nekolik stupnu nizsich teplot, takze bych to klidne brala celorocne.
- 2. Děkuju, taky to odpočítávám, že bych někdy brečela kvůli počasí, se mi dřív asi nestalo, už to nezvládám. A bohužel nevidím vůbec žádné pozitivum.
- Tak kdyby bylo o trochu chladnějc, tak by mi to nevadilo, ale přežiju to :) doma máme klimu, tak to je ok, zato si to užívám v práci, tam je to pod skleněnou střechou fakt mňamka :D ale furt lepší než -20, to budeme ještě vzpomínat, jak nám bylo v létě teplo ;)
- tak jasně, jsem víc lenivý a v práci bez klimatizace je to úmorný. Ale stáhnout střechu a projíždět se krajinou, to si teď fakt užívám a tohle léto mi doslova přeje :)
- taky odpočítávám :D
- 5. Je pravda, že v práci pod skleněnou střechou a ještě se zapnutými třemi troubami a pecí je to fakt hitparáda :D
- 4. Už to dáš, neboj. Nejhorší máme za sebou. Teď už to pomaloučku, nenápadně, ale jistě poleze dolů. A každý týden je o cca 25 minut kratší doba slunečního svit

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale