Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Rozčiluje vás, že je u nás zvykem na rozdíl od ostatních zemí uvolňovat místa k sezení starým lidem? - Anketa 12504

- Chybí mi odpověď "ne"
- Je mi to jedno, klidne poustim sednout, nemam s tim nejmensi problem.
- 1.: Přece tam je. Je to ta třetí odpověď.
- Upřímně jsem si myslela, že tahle slušnost je zvykem všude.. A rozhodně mi nedělá problém uvolnit místo starším lidem, často z toho mám radost. Jó něco jinýho je, když přijde bába, která na mě vytáhne ZTP a je nepříjemná jak osina v zadku. Ale toto se mi stává hodně vyjímečně.
- Jako Katysek
- Kde to není zvykem?
- jak jsou na lidovky.cz rozhovory s cizincema, který žijou v Česku, tak některý se tam nejvíc divěj tomu, že u nás je zvyk uvolňovat místa k sezení
- Já teda nevím, ale loni když jsem chvíli žila v zahraničí, tak tam starý lidi pouštěli úplně automaticky a často se mi stávalo, že chlapi pouštěli sednout mě jakožto holku. :D A to třeba i kluci v mým věku vstali a pustili mě sednout.
- To není zvyk, ale ctnost.
- 3.: Jestli tím myslíš "neutrál", tak mně tam prostě chybí "ne", tahle odpověď mě úplně neuspokojuje :D
- 10. Řekla bych, že myslel ještě tu možnost pod "neutrál" Taky si nějak nevzpomínám, že by v zahraničí lidi neuvolňovali místo k sezení starším. Asi záleží, odkud byli ti lidi, se kterýma se dělal rozhovor, možná na to mrknu. Rozhovory s cizinci mám ráda. :-)
- 11.: Tak to ale nemá s "ne" už vůbec nic společnýho :)
- Proč ne? Když na to klikneš, tak Tě to nerozčiluje, což je odpověď "ne". Ale asi teda nejsi ráda, ani Tě to nerozčiluje, pak mi přijde ta odpověď "neutrál" přiměřená, ne? :)
- 13.: Prostě mi tam chybí nějaká odpověď, kde by to slovo "ne" bylo, no :) neutrál je blízko

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale