Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Modlíte se ( k Bohu) ? - Anketa 12508

- proč?
- Někdy jo a chtěla bych to dělat častěji. Spíš je to ale (možná) pro mě akt bližší meditaci, než přímo modlitba. Rozhodně si u toho nemyslím, že mě "slyší" nějaká druhá strana. Spíš je to jako soustředěné napojení se na celek, jehož jsem součástí. Někdy to přijde i samo jako průvodní jev jakéhosi uvolnění. Taky se u toho nikoho o nic neprosím. Spíš děkuji za vše, co mi bylo dáno. Ale i to slouží hlavně mě samotné. RealHonza: Proč? Tak jestli můžu za sebe - jsem u toho dokonale šťastná.
- Ne, z imaginárních kamarádů jsem už vyrostla.
- Nejsem věřící, ale občas když si opravdu přeju aby se něco stalo (někdo se uzdravil,byl štastný,nebál se) tak se modlím. Nevím jestli k bohu, ale prosím aby se to stalo.
- Presne jako 4. Anonym.
- 1. Protože věřím.
- Ani nevím, jestli věřím, spíš asi ne, takhle o tom nepřemýšlím. Jestli je nebo není Bůh, je mi vlastně jedno. To, na co se soustředím, prostě JE. Jinak by mě to nemohlo pokaždé tak rozmetat. A je to boží :-D
- 4,5: I tohle dělám. Ale zrovna u tohodle vůbec nevěřím tomu, že mě nekdo vy/slyší.
- Nějakýma modlitbama alá Otčenáš jen hodně zřídka, opakovat to každý večer či ráno mi přijde po nějaké době bezduché. Nevím, jestli se to počítá za modlitbu, ale modlím se spíš vlastníma slovama. Poděkuju za to dobré, co se stalo a poprosím o něco, co bych si přála.
- k bohu určitě ne.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale