Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Kolik českých fotbalových týmů postoupí do základní skupiny Evropské ligy? ( Pozn. ve hře je Sparta, Plzeň, Liberec, Jablonec) - Anketa 12513

- 3, Jablonec na Ajax prostě nemá.
- 1. Já si myslím, že by mohli přes Ajax postoupit. Úvodní zápas jsem sice neviděl (koukal jsem na Spartu), ale prý Ajax nebyl o moc lepší než Jablonec. On Ajax tedka není v nejlepší formě a Jablonec hraje odvetu doma, tak by to mohl dát :-) Jinak Liberec to bude mít v Hajduku velice těžké, tam je to tak 50:50. A Sparta a Plzeň by neměli mít problém :-)
- Těžko říct, já jsem bohužel neviděla ani jeden úvodní zápas a zítra taky neuvidím ani jeden- člověk se akorát rozčiluje na ČT, že musí platit koncesionářský poplatky a pak když je v zahraničí tak nic z toho.. Na Spartě a Plzni se asi shodnem, i s Libercem souhlasím, ale ten Jablonec to podle mě fakt nedá. Jasně, není to nemožný, ale Ajax si to jen tak vzít nenechá.
- Tak jsi měla pravdu Katysku :-) Sparta, Plzen a Liberec postoupili a Jablonec vypadl. Ale měl jsem pravdu, že Ajax bude hrát hrozně, bohužel Jablonec nedal penaltu, neproměnil ani další šance a to Ajax hrál v 10.
- Četla jsem, že to v Jablonci bylo dost nekoukatelný no. :D Ale Sparta taky zrovna neuchvátila..
- Sparta hrála prvních 30 minut skvěle, dala 2 goly a vedla 2:0. Pak ovšem úplně přestali hrát a až do konce zápasu to flákali a tak z toho byla remíza 3:3. U Sparty je problém v obraně, ta obrana každý zápas hoří, ale trenér Ščasný tam pořád cpe tragicky hrajícího Holka a Costu na stopera, přitom on je levý bek. Nechápu proč nehraje Brabec a nechápu proč prodali Poloma. Ale jinak můžeme být spokojeni alespon s útokem, že dokážeme každý zápas dát ty 3 goly.
- Toto je u Sparty už trošku klasika, viz prohraný naprosto skvěle rozehraný zápas s CSKA. Costa hraje tragicky už dlouhodobě, nevím, jes

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale