Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám jíst stejné jídlo třeba dva dny za sebou? - Anketa 12516

- záměrně si občas navařím :)
- Pěkná anketa, zrovna totiž něco podobného řeším s kámošema, protože se chystáme na dovolenou autem a plánujem, že se budem prakticky celou dobu živit těstovinama. :D Vůbec mi to nevadí a často se stává, že si třeba celý týden na večeři vařím to stejný, prostě na to mám po celý týden chuť.
- 2 dny ještě jdou, třetí den je už ale na pováženou.
- 2.: chápu že z finančního hlediska je to rozumné, ale na druhou stranu jet na dovolenou a neokusit místní kulturu mi přijde takové trochu naprd. Samozřejmě záleží kam člověk jede, ale většinou je dobré vyzkoušet i něco místního ;) 3.: proč? Třeba takovej bramborovej salát nebo gulášek získává plusové body ;) Pokud se jídlo nekazí/nezvětrá apod. tak proč si ho nedat třeba i čtvrtý den (samozřejmě záleží na konkrétním jídle, ale mám na mysli to, kde nebude výrazně snížena kvalita)?
- 4.- No my se chystáme udělat jen malý okruh po sousedních státech. Samozřejmě na nějaký pořádný guláš v Maďarsku a slovenské halušky si zajdeme, ale víc toho bohužel naše peněženka neunese. Ale jakožto zcestovalý člověk (díhybohu za to) vždycky ochutnám to, co je pro místní zemi typické a ani mi nevadí, že to na první pohled třeba vypadá dost nejedle. Například morčata v Peru byla fakt zajímavá. :D Ale při této dovolené místní kulturu nijak extra poznávat nebudeme, protože je nám už více méně známá. :)
- Sakra, jsem to napsala blbě. :D Né po sousedních státech, ale po státech, které se nachází v blízké dojezdové vzdálenosti. Ne, opravdu si nemyslím, že by Maďarsko sousedilo s Českem.. Aspoň prozatím. :D
- 4. protože jíst více dní stejné jídlo mi prostě nechutná, ať je sebelepší.
- Jak co, ted j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale