Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste měli nějaký vážný dlouhodobý vztah ( zatím alespoň rok dlouhý) a váš partner/ partnerka by vám sdělil/ a, že měl/ a včerejší noc sex s někým jiným, ale na vině bylo hodně alkoholu, nebyl by v tom žádný cit a neponese to žádné následky - Dokázali byste jemu/ ji odpustit a ve vztahu pokračovat? - Anketa 12526

- Tak lišilo by se to konkrétní situací, ale obecně bych řekla, že jo
- Suppport pujdeš na rande? :)
- Nevím, tohle se nedá takhle říct. Nevěra je jedna z nejhorších věcí, já bych si v životě nedovolil být své partnerce nevěrný. Ale tak jednu nevěru bych s velkou nechutí odpustil, další už ne. A také by záleželo jestli mě podvedla s mužem nebo se ženou. Zrovna nedváno jsme to s přáteli řešili, že hodně holek je bisexuálních. A nevěra se ženou se dá odpustit snadněji než nevěra s mužem, i když je to vlastně nevěra jako nevěra.
- nad tímhle jsem hodněkrát uvažoval a nikdy jsem nedošel k jasnému závěru...
- Pokud by mi to takhle řekl, tak bych to hodně ocenila. Naštvaná bych nebyla, ale bolelo by mě to. CHvilku bych se s tím srovnávala, ale odpustila, myslím si, že ano. Horší by to bylo, kdybych se to dověděla nějak jinak.
- Nechodila bych s nikym, kdo pije alkohol. Ale neveru bych odpustila jen kdyby se partner do dotycne zamiloval. Za jednorazovku bez citu bych se s nim rozesla.
- 6. nemělo by to být spíš naopak? :D
- 7. Zní to divně, ale partner by mě neskutečně nasral, kdyby se s někým vyspal jen tak. Raněná bych byla v obou případech, ale schopná odpustit, jen kdyby pro nevěru měl jako důvod lásku.
- 6,7,8, Chápu pohled anonyma. Taky bych snáz pochopila i odpustila, kdyby důvodem byla láska. Bolelo by to, ale rozuměla bych tomu.
- No jako taky jsem jeden čas měla podobný pohled na věc jako anonym tady...Časem jsem ale nějak zjistila, že mnohem horší, než když člověk ,,uklouzne", ale stále pro něj něco znamenáte, je mnohem menší zlo, než když nakonec zjistíte, že pro něj neznamenáte víc než ten druhý.
- 10. Tady záleží na úhl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale