Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte, že by měli učitelé na střední škole pouštět své studenty na wc v průběhu hodiny, pokud o to požádají? - Anketa 12531

- Po zeptání ano. Úplně volně odcházet by asi nebylo vhodné (alespoň podle mého názoru) - učitelé by tak mohli ztratit i tu poslední špetku autority, co jim ještě zůstala.
- Po zeptání ano. :-) Myslím si, že na střední škole by se ještě měli studenti ptát. Až pak na VŠ se nemusíte ptát a můžete si chodit na wc jak chcete :)
- super anketa!
- Na VS je to jedno, hlavne nerusit pedagoga a spoluzaky. Na stredni, vzhledem k tomu, ze je ucitelem zodpovedny za sve studenty, ti by se meli ptat nebo aleapon oznamit, ze si musi odskocit. Skvela anketa.
- 1. Třeba na výšce toho respektu mají víc a dotazování není nutné. 3.+4. Díky ;-)
- 1. Co se týče střední tak souhlasím s tou autoritou :-) Ale co se týče VŠ, tam ti učitelé autoritu už dávno ztratili. Ale mohou si za to úplně sami. Dělají si co chtějí, nedodržují studijní řád, nehrozí jim žádné postihy. Jako to co se v současnosti děje na VŠ to je KATASTROFA!
- 6. Naštěstí mám přesně opačné zkušenosti. :-)
- 7. To mě těší, že alespoň ty máš dobré zkušenosti :-) Alespoň některé Vysoké školy fungují tak jak mají :-) Kéž by ale takhle fungovali všechny školy. Já mám po dnešku už jenom negativní názory na VŠ. Nemohu o nich říct nic dobrého bohužel :)
- Já mám tedy z VŠ také většinou dobré zkušenosti. Autoritu mají vš pedagogové podle mě velkou. Jsou uznávaní, respektovaní, oblíbení. Na přednášky chodí lidé, které daná věc zajímá, vše probíhá jak má, nevidím problém. Možná někde kolísá kvalita výuky, ale přesně to se mi na vš líbí, že si velkou část výuky i pedagogů můžu zvolit sama.
- 9. To se máš. ;-) To na naší univerzitě nic z toho co jsi napsala neplatí. Je to právě naopak. Ale nebudu to ta

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale