Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12870 anket
Vytrženo z diskuze: Narazili jste někdy na nějakého úchyla? Telefonického, odhalujícího se. . . zkrátka na nějakého " prasáka" , který vás obtěžoval? - Anketa 12544

- Většinou při návštěvě online veřejnejch chatů...
- Jo, jednou jsem zvedla babiččin telefon zatímco spala (neznámé číslo) a ozvalo se něco ve stylu "co kdybys mi ho vykouřila" - tak jsem se jen pobavila představou, že by mu to zvedla skutečně babička. A pak jednou v parku, hrály jsme s kamarádkou frisbee nebo něco a najednou vidím v křoví chlapa se staženýma kalhotama, jak tam onanuje či o co se to snažil.
- Onanujícího chlapa na veřejnosti jsem viděla víckrát a musím říct, že je to extrémě nechutný. Bylo mi z toho na blití ještě druhý den a týden jsem nestála o sex.
- Jinak i toho ostatního (a osobnějšího) bylo víc. Dost se divím, že to tolik lidí nepotkalo. Možná by mě zajímalo rozdělení na muži - ženy.
- No, nevím... Jenom takový ty chlápky co na vás pokřikujou "hej, kotě, nechceš ho tam?" nebo něco v tom smyslu, ale to je tak častý, že to nepovažuju ani za obtěžování :D Hana - A taky jde asi o to, kde kdo žije.
- Určitě několikrát, nejčerstvější je asi vzpomínka na partu tak pěti kluků (mohlo jim být cca 20 max.), kteří mě odchytili, když jsem se vracela na kolej a chtěli po mně různé nechutnosti. Nabízeli tak 5000,- kč. No naštěstí jsem kolej měla hned za rohem a jak uviděli, kam jdu, tak odešli. Chvilku jsem přemýšlela nad tím, že bych zavolala policajty, kdo ví, komu by mohli ublížit. Pak jsem se na to vykašlala, protože vlastně nic hrozného kromě oplzlého pronásledování a nabízení hnusu mi neudělali. Pak, když jsem chvilku bydlela ve východním Londýně a byla tam pomalu jediná nemuslimka, na mě téměř každý Arab v té ulici pískal, oplzle hleděl, volal "Hi, darling" a posílal pusinku. Momentálně si už vzpomínám j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale