Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Na jaké matraci se vám nejlépe spí? - Anketa 12545

- Mně je to asi úplně fuk...
- Me taky, ja se vyspim vsude. I kdyz ted v sobotu jsme spali na festaku v aute a to jsem se nevyspala vubec. Nevadi mi ani tvrdy, ani mekky, ale spat do kopce, to teda fakt ne.
- Obyčejná slabá matrace za pár korun, ale hlavně polohovatelný lamelový rošt. Na měkké matraci se člověk "umlátí" a z tvrdé bolí záda. U přítelkyně mám kvalitní matraci za 15 tis. Kč (kterou jsem si v obchodě nejdříve vyzkoušel jako nejlepší z mnoha) a bolí mě z ní záda, jako ďas. Druhý, třetí den už z ní horko těžko vstanu. Opravdu dobře se s mými nemocnými zády už nevyspím v podstatě nikde. Kdysi jsem viděl nějaký extra polohovací mechanismus asi za sto tisíc, to je ale nad mé finanční možnosti a stejně s nejistým výsledkem.
- Ještě nikdy jsem žádnou svojí klasickou matraci neměla. Hrozně po ní toužím. Pokud vím, řadí se jejich tvrdost na pět stupňů. Taky mívají různé zóny s různou tvrdostí. Kdybych si kupovala matraci - a doufám, že to už nebude dlouho trvat, tak bych volila spíše tvrdší, ale ne tu úplně nejtvrdší. Tvrdost se má volit prý i podle toho, v jaké poloze častěji spíte. Pokud na boku, je lepší tvrdší. Na zádech či břiše - může být měkčí. Pak samozřejmě váha člověka a čas, který v posteli stráví. No je to hotová věda. Mám to načtené a jednou půjdu najisto. :-D
- Ou jé, boh a záda jsem prohodila
- boK
- hodně tvrdá matrace je na nic, bolí mě z ní záda, ale jinak asi nejsem nějak vybíravá
- Spíš tvrdší, ale rozhodně né moc tvrdá, to pak z ní člověka bolí záda, jak kdyby spal na prkně.
- Vyspím se všude, ale rozhodně více preferuju tvrdé matrace.
- tvrdá pružinovka
- mně je to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně fuk

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale