Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Chodíte před létem do solária, abyste si udělaly tzv. nátisk opálení? - Anketa 12549

- Váhala jsem mezi předposlední a poslední odpovědí. Ne, že bych to neuznávala ze zdravotních důvodů - spíše mi to připadá dost nepřirozené. A na sluníčku se neopaluji tím stylem - jdu se opálit, spíš se opálím, když tam prostě jsem :) Opaluji se celkem dobře, takže se skoro nvůbec nepřipálím aniž bych používala krém.
- tak ne že bych to neuznávala, ať si každej dělá, co chce... v solárku se neopaluju vůbec, na slunci občas, když mám náladu
- Neopaluju se vůbec, na Slunci snad jedině tehdy, pokud jsem zrovna ve vodě. Na dece či karitmace v pařáku moc dlouho nevydržím, většinou to stejně chytne akorát do červena. Jít do solárka mě ještě nenapadlo.
- neopaluju se vůbec (ono to stačí se pohybovat venku)
- Nechodim, ale ne proto, ze bych to neuznavala, jako spis proto, ze ja se nespalim nikdy vubec, proto zadnej natisk nepotrebuju. A ze lezim na slunci kolikrat cely dny.
- ne, a proti solariu nic nemám...
- Jak se to vezme ze zdravotních důvodů...Ano, určitě je solarim škodlivé, ale lidem, kteří patří do světlého fototypu, mají mnoho pigmentových skvrn, dermatologové (lékaři) naopak doporučují, aby před dovolenou u moře třeba 2x zašli na pár minutek do solárka svou pokožku "připravit", aby to potom nebyl takový šok...
- Ne, do solárka bych nevlezla, na sluníčku se opaluju jen mimochodem, cíleně obvykle ne
- Jeden rok jsem to takhle dělala a předtím ani potom už ne. Neopaluju se, pobytu na přímém slunci se pokud možno vyhýbám. Díky tomu jsem třeba ani za tohle léto vůbec nepotřebovala opalovací krém.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale