Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12325 anket
Vytrženo z diskuze: Chodíte před létem do solária, abyste si udělaly tzv. nátisk opálení? - Anketa 12549

- Váhala jsem mezi předposlední a poslední odpovědí. Ne, že bych to neuznávala ze zdravotních důvodů - spíše mi to připadá dost nepřirozené. A na sluníčku se neopaluji tím stylem - jdu se opálit, spíš se opálím, když tam prostě jsem :) Opaluji se celkem dobře, takže se skoro nvůbec nepřipálím aniž bych používala krém.
- tak ne že bych to neuznávala, ať si každej dělá, co chce... v solárku se neopaluju vůbec, na slunci občas, když mám náladu
- Neopaluju se vůbec, na Slunci snad jedině tehdy, pokud jsem zrovna ve vodě. Na dece či karitmace v pařáku moc dlouho nevydržím, většinou to stejně chytne akorát do červena. Jít do solárka mě ještě nenapadlo.
- neopaluju se vůbec (ono to stačí se pohybovat venku)
- Nechodim, ale ne proto, ze bych to neuznavala, jako spis proto, ze ja se nespalim nikdy vubec, proto zadnej natisk nepotrebuju. A ze lezim na slunci kolikrat cely dny.
- ne, a proti solariu nic nemám...
- Jak se to vezme ze zdravotních důvodů...Ano, určitě je solarim škodlivé, ale lidem, kteří patří do světlého fototypu, mají mnoho pigmentových skvrn, dermatologové (lékaři) naopak doporučují, aby před dovolenou u moře třeba 2x zašli na pár minutek do solárka svou pokožku "připravit", aby to potom nebyl takový šok...
- Ne, do solárka bych nevlezla, na sluníčku se opaluju jen mimochodem, cíleně obvykle ne
- Jeden rok jsem to takhle dělala a předtím ani potom už ne. Neopaluju se, pobytu na přímém slunci se pokud možno vyhýbám. Díky tomu jsem třeba ani za tohle léto vůbec nepotřebovala opalovací krém.

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale