Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Evropu sužuje uprchlická krize. Jak to změnilo Váš názor na politické strany, koho by jste teď volili, pokud by se konaly volby do Poslanecké sněmovny? - Anketa 12566

- Nesleduju vyjádření politických stran k uprchlíkům, takže nevím
- Tak kdybych věděla víc, nejspíš bych ho změnila. Asi se mrknu na jednotlivá vyjádření. Díky za připomenutí, měla jsem to v plánu už dřív a zapomněla jsem. :-)
- Uplne stejne, jako minule, nesleduju vyjadreni stran k uprchlikum, protoze mi tohle tema zacina lizt krkem. Podle toho se nerozhoduju, stejne jsou to jen kecy pred volbama.
- 3. Jaký kecy před volbama? Volby budou až za 2 roky. Tedka za posledního půl roku bylo několik hlasování ohledně toho jestli máme brát uprchlíky nebo ne. Bylo také několik hlasování o vypsání referenda o vystoupení z EU. Měla bys sledovat kdo jak hlasuje. Samozřejmě nebudeš si vybírat stranu jenom podle tohodhle, ale i podle dalších věcí co dělají, ale myslím si, že zrovna tohle téma s uprchlíky je zásadní věc. .. A teďka obecně bych chtěl říci, že mě velice štve, že mnoho lidí politiku vůbec nesleduje, ale pak jdou k volbám. Tak sakra když už jdu k volbám, tak musím vědět, co jednotlivé strany dělají, jaké mají názory, jak hlasují. Nestačí se jenom podívat co Vám slibují těsně před volbami, protože přesně jak píše tady sawinka, to jsou kecy před volbami. Je důležité sledovat kdo jak hlasuje v Poslanecké sněmovně, př. v Evropském parlamentu.
- 4 - Hlavne mi prosimte nerad. Kecy pred volbama jsem myslela obecne. Ze se nerozhoduju podle toho, kdo co slibuje nebo rika.
- 5. Já ti neradím, já akorát říkám, že lidé co chodí volit, by se měli o to alespon trochu zajímat. To je jako když se například volí nejlepší sportovec roku, také musíš vědět kdo jaký sport vykonává a jaké měl výsledky, nedáš přeci hlas tomu sportovci, jehož jméno se ti nejvíce líbí. :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale