Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Otázka k filmům o Harrym Potterovi. Bylo by vám sympatičtější, kdyby se Hermiona dala dohromady s Harrym místo s Ronem? - Anketa 12572

- Já bych upřímně chtěla vidět Hermionu s Dracem :D
- Já nevím, viděla jsem jen jedničku a četla jsem to asi do pětky, takže je mi to fuk...
- V žádném případě! Harry si vybral správně, Ginny je nejhezčí holka z celé série HP :-)
- ne, takhle mi to vyhovuje :D haha
- A jako třeba varování před vyzrazením pointy? Teď už pro mě nemá cenu se na to dívat. Sakra!!
- 5. Tak poslední film byl natočen před 4 lety. Já myslím, že kdyby ses na to chtěla kouknout, tak už bys to dávno udělala.
- Nebylo :-)
- 6. Za prvé - to byl vtip. Za druhé - Shakespeare napsal svá dramata 400 a více lety, Aristofanés před dvěma a půl tisíci lety, přesto je samozřejmé, že se neprozrazuje jejich pointa. Před Harrym Potterem bylo natočeno bůhvíkolik tisíc lepších filmů a ještě předtím milióny zajímavějších knih. A i po něm. Prostě nejde za celý život stihnout všechno. Člověk si musí nějak vybírat, čemu chce věnovat čas. Harry není moje priorita, takže jsem za tím nešla, ale ani neříkám, že k tomu nikdy nedojde. Spíš mě to zajímá jako fenomén - pochopit, co na tom lidi tak bere, takže ze studijních důvodů se na to možná někdy podívám, ale čas jsem na to zatím nenašla. Na to je příliš mnoho dobrých filmů - a čekají třeba i desítky let, než se na ně podívám. Nemám to tak, že potřebuju hned vidět každou novinku a všechno, co je hit. Z principu si však o filmu či románu čtu recenze a reakce vždycky až po zhlédnutí/přečtení, protože nenávidím jakékoliv prozrazování čehokoliv předem.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale