Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Představte si že jste první den učitelem/ učitelkou na střední škole. Během prvního testu přistihnete žáka, jak používá tahák. Jak byste zareagovali? - Anketa 12582

- Nekompromisně za pět! V opačném případě by třída věděla, že se test dá vyřešit tahákem a nic moc se přitom nestane. I pes pozná, že když mu člověk v něčem ustoupí jednou, ustoupí mu i příště. Netvrdím, že jsem si při testech nikdy nepomohl, ale to už je o žákově (ne)šikovnosti se (ne)nechat s tahákem přistihnout. Zkrátka riziko podnikání, když jde někdo s kůží na trh, musí si být vědom toho, že o ni může přijít :-)
- Pokud by to bylo poprvý, tak bych mu ten tahák akorát zabavila, ale pak bych se na něj víc zaměřovala a příště už bych mu asi dala kouli... jsem v tomhle dost shovívavá, prošla jsem s tahákama skoro polovinou předmětů na střední, ehm :D
- Nechala bych to být. Vždyť řekněte, kdo alespoň jednou nepoužil tahák. ;)
- Žena: Tahák mu vzala a dala mu čistý test udělat odznova
- Moc si nedovedu představit, že bych dala žákům test hned svůj první den ve škole. To možná úvodní test, který bych ale stejně neznámkovala, takže by mě použití taháku z jejich strany mrzelo. Pokud by se jednalo o první test na známky, tahák bych určitě zabavila a písemku žákovi vzala, možná si k němu napíšu nějakou poznámku, ale známkovat ho z toho testu asi nebudu, spíš mu řeknu, že si ho příště přezkouším ústně.
- Určitě bych dala za 5. Z psychologického hlediska je mnohem lepší začít jako ten přísný profesor, než přijít jako hodný a autoritu získávat až zpětně.
- 6.; To sice ano, ale tímto způsobem získávání si autority se učitel stane okamžitě nepopulárním a není to ta zdravá, přirozená autorita, při které by žáci zároveň chovali k učiteli respekt a úctu.
- viz 1
- Nevim no, asi bych mu ho nechala. Ja vdecim tahakum za to, ze jsem dodelala stredni, u na

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale