Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Ke kterému stojanu u čerpací stanice obvykle jezdíte? - Anketa 12590

- Tam, kde je volno, pokud všude, tak samozřejmě na stranu, kde mám hrdlo nádrže. Jednou jsem na to ale doplatil, bylo to v Norsku a hadice tam měla sotva metr a půl, takže jsem musel jet k jinému stojanu.
- Mohla jsem to ještě rozdělit na muže a ženy...ale když tak vidím ty výsledky, tak žasnu nad věkovou skupinou hlasujících :O Jinak já vždycky na tu stranu s nádrží..
- 2. Proč myslíš, že to je věkovou skupinou? Já mám řídičák 4 roky a neřídím, kde bych asi tak vzal auto?!
- 3.: Třeba koupil? Nebo půjčil od rodičů?
- 4. A ty mi na něj dáš peníze? A rodiče nemají auto.
- 5.: Existuje taková činnost, říká se jí práce, případně brigáda...
- Svoje auto nemám, občas řídím auto rodičů, zatím jsem tankovala jen jednou a protože naši mají LPG, tak tam na výběr zrovna moc nebylo. :D
- no, já třeba taky neřídím i přesto, že mám řidičák... svoje auto nemám, protože ještě studuju a z brigád si na to fakt nevydělám... a rodiče auto mají, ale nepůjčují.
- 5. Víš né všichni si žijí tak luxusně jako ty, né všichni si mohou dovolit auto, někteří z platu zaplatí nájem+další poplatky, dají peníze na stravu, oblečení a už jim nic nezbyde.
- a ta nejlepší cesta, jak z toho ven, je vyžadovat peníze od ostatních...
- Tam kde mam nadrz, i kdyz je tam fronta. Ale nedavno jsem se pohadala s pritelem, takze jsem ridila pekne vytocena a ve vzteku jsem zajela na opacnou stranu a jeste tak blbe, ze mi ta hadice proste zaboha nesla natahnout. Tak jsem si prejela, no :-D 9 - Proc na ni hned tak utocis? Dneska se da na auto docela dobre nasetrit, kor kdyz jsi mladej, muzes mit treba dve prace a nasetrit si, kdyz te evidentne toci, ze "ne kazdej se ma ta

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale