Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Stojíte v hypermarketu ( TESCO, KAUFLAND atd. ) a máte plný nákupní koš a za vámi stojí někdo, kdo má pouze pár věcí v ruce. Pustíte ho/ ji? - Anketa 12617

- jistěže ano
- Jo, pouštím vždycky.
- Jo a nenávidím lidi, kteří to neudělaj.
- Vetsinou pustim, ale sama to nevyzaduju.
- Pokud by nějak viditelně spěchal, tak klidně, nemám s tím problém...taky občas, když spěchám, oslovuju lidi s prosbou, jestli bych je nemohla předběhnout
- Nepustim, protože jsem vždycky ta co má jednu věc, ale kdybych toho měla víc udělala bych to. Samotnou mě sere, když jsem za lidma, který maj vrchovatej nákup a nepustěj, ale uznávam, že to je tim, že si nevšimnou, většinou.
- Ještě jsem nikdy nedělala velký nákup, pokud bych v té situaci byla, tak nejspíš jo. V případě, že se dotyčný ozve sám, tak ho pustím určitě ráda, pokud se neozve, tak bych ho též ráda pustila, ale v ten moment si lidí kolem sebe moc nevšímám, takže se může stát, že nepustím, i když bych chtěla.
- Jako 1 a 2. vždy pouštím. A baví mě to, užívám si to, jak jsem hodná :-D
- Ještě jsem nedělala tak velkej nákup abych někoho musela pouštět, ale kdyby si o to ten člověk sám řekl, tak ho určitě pustím, v opačném případě spíš asi ne, protože si ho nejspíš ani nevšimnu.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale